Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Szent Johanna Gimi-ből...

A Szent Johanna Gimi-ből ismert Szatmáry Kinga, ha létezne a valóságban, szerintetek mire menne, mit érne el az életben olyan tulajdonságokkal, amilyenekkel a könyvben is rendelkezett?

Figyelt kérdés
Szerintem ő lenne a lehető legjobb politikus, talán ő hozhatná el a "megváltást" Magyarország számára. Talán a miniszterelnökségig vinné, én legalábbis így gondolom. A mai világ pont egy ilyen személyiségre vár!

2019. jan. 25. 19:30
 1/2 anonim válasza:
100%
Hát az biztos hogy jobb lenne mint Orbán xd. Az biztos hogy sokra vinné, a világnak több ilyen emberre lenne szüksége. Csökkenne általa az éhezők száma, a környezetszennyezés is. Ki tudja, valamilyen betegségre is gyógyírt találna szerintem. Bárcsak létezne..
2019. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Reg olvastam a konyvet, Kinga nekem ilyen “guilty pleasure” karakter volt, de szerintem a valo eletben kiallhatatlan egy ilyen szemelyiseg. A politikaban a legjobbaknak is tudni kell vesziteni, o meg valljuk be, egy narcisztikus, maniakus hisztigep volt, akinek elborult az agya, ha valami nem az o elkepzelesei szerint tortent
2019. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!