Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok ennyire cingár...

Csak én vagyok ennyire cingár vagy más se tudja úgy ökölbe szorítani a kezét, mint a boxolók (férfias pasik)?

Figyelt kérdés

Így néz ki a kezem ha ökölbe szorítom:

[link]

Össze vissza állnak az amúgy baromi nőies ujjaim. Ezzel nem sok kárt lehetne bárkiben is tenni. A boxolóknak (vagy egészséges férfiaknak) meg mindig olyan masszívnak néz ki az öklük, ha összeszorítják: [link]

Eleve egy cingár pasi, hogy tud ökölre gyúrni? Mindig mondják, hogyha vékony vagy akkor gyúrj és nagyobb esélyed lesz a nőknél, de sajnos nekem a csontozatom is eleve gyenge és nőies.



2019. júl. 12. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Kárt tenni? Ne tegyél kárt senkiben. Ha szerinted nőies kezed van, tanulj valami hangszeren, de nálunk pl. ingyen lehet ásni és kerítést festeni is bármikor. Ja, és ha gazt akarsz tèpni, az is erősíti a kezet. Kőhordás is szóba jöhet, nálunk minden van.

2019. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg jobban hasonlítana a képre a te öklöd is, ha nem a gyűrűsujjadig húznád be a hüvelykujjadat, hanem csak a mutató ujjadig (ahogy a képen a pasas).


Amúgy barátnőmnek kifejezetten tetszik hogy "zenész kezem" van.

Külön meg is jegyezte már, hogy az ilyen kalapácskezű munkás pasik emiatt se jönnek be neki. Akik kb egy inget se tudnak begombolni a kolbász ujjaikkal.

2019. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És örülj hogy tudsz használni nyomógombos telefont :D
2019. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értem miről beszélsz. Azt se, miért foglalkoztat ez a bölcsiszintű téma.

Éa azt se, miért hiszed az ujjaid nőiesnek.., talán biológiai -, és ön-ismerethiány

2019. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!