Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szeretne eztel elérni...

Mit szeretne eztel elérni férjem? (Apám is ugyan ilyen volt. )

Figyelt kérdés

Egy példa: Odaadott nekem egy orosz szöveget, hogy javítsak egy számot benne ki, megmondta, hogy mire, és elment dolgozni.

Én elvittem az ügyvéd barátomhoz önszorgalomból, hogy fordítsa le, és biztos azt kell-e átírni?

Kiderült, hogy nem, hanem a másik számot, mert férjem nem tudta melyik van a hónapnál, melyik az év megjelölésnél.

Felhívtam férjemet, hogy szia, kijavítottam, ahogy kérted. DE megkértem valakit, hogy fordítsa le.

Férjem: Igazam volt, azt kell oda írni, mi van akkor, he? És akkor mi van?!

Én: Nem jó szám lett kijavítva, mert a másikat kell, ha a dátumot így szeretnéd kijavítani.

Férjem: Akkor mondjad meg neki, hogy fordítsa a többit is le, meg normálisan írja be, nekem hibát ne csináljon! Igyekezzetek, vagy a hajatokra kenhetem.


Mi vaaaaan? Hogy beszél a barátomról? És miért? Ő azt sem tudja kihez vittem, szóval általánosságba miért oktatna ki így egy harmadik személyt? Ez a barátom SZÍVESSÉGET tett, hogy munkaidőben áldozott rá időt arra a papírra. Férjem meg így reagál. Mit akar ezzel férjem elérni? Dominanciát a világ felett? Összetettebb? Ő maga sem tudja, csak sérteget mindenkit unalmában?

Nem mellesleg 1 óra egy ilyen átjavítása. Egyszer átjavítottam a rosszra, ahogy akarta. Most átkell valóban javítanom. Erre csak annyit mond: "Akkor mondjad meg neki, hogy fordítsa a többit is le, meg normálisan írja be, nekem hibát ne csináljon! Igyekezzetek, vagy a hajatokra kenhetem."

Egy köszönöm, vagy egy néma csend is megtette volna.

Őszintén szeretném megérteni, hogy mit szeretne ezzel elérni? Több tiszteletet?!


Az jutott eszembe, hogy apám is ugyan ilyen volt. Akkor elmentem otthonról azzal a következtetéssel, hogy azt szeretné, ha az egész világot szeretné, ha behódolna neki, magaalágyűrhetne mindenkit, és dobálhatná azokat az embereket, akik minden idejében érte fáradoznak, akár csak egy rongyot, vagy egy lábtörlőt.


Hazajött férjem, kiabált: Hát ti nem vagytok valami okosak, nagyon hülyékkel vagyok körbevéve, hogy ennyit kellett rád várnim, mire megcsinálod (ennyi az ideje mindig.


2019. júl. 13. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az érdekelne h miért és meddig hagyod még ezt? :D Borzalmasan undoritó.
2019. júl. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Még arra is gondolok, hogy ő azt hiszi, hogy mindenki gondolatolvasó, tisztában van az ő teljes gondolatmenetével minden ember. És ha egy beosztottját megkéri valamire, a munka elvégzése mellett azt is akarja, hogy a beosztott igazodjon a munka beadásával, minden férjem fele irányuló kontaktusával gondolatolvasóként férjem komplett napjához, céljához.

Pl.: Ha ő megkér, hogy 13:00-ra adjak neki oda egy dokumentumot, akkor ha én 13:00-kor odaadom neki a dokumentumot az nem jó neki.

Mert én miért nem jósoltam ki azt, hogy neki 14:00-kor lesz csak szabad ideje, miért nem vittem neki 14:55-kor kv-t mert épp megszomjazott, miert a piros pólómba mentem és miért nem a kékbe.

Holott nekem a feladatom ebben a példában CSAK az lenne, hogy 13-ra dokumentumot megkapja.


Őszintén, azt hiheti, hogy mindenki érte él? Mindenki a rajongója, hogy különféle felületeken halásszuk róla rajongva az infókat, hogy minél jobban megtudjuk, hogy NEKI mikor jó, NEKI hogyan jó?!

Tiszteletet szeretne többet az ilyen ember, vagy mit kell tenni a harmónia elérése érdekében?

2019. júl. 13. 14:33
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy akkora kamu kérdés, mint a fene.

Vagy kérdező, nem vagy normális.

Egy ilyen alakkal miért álltál össze egyáltalán? Nem volt jobb?

Ha nem kamu a kérdés (egyébként erősen balázska szagú a stílus alapján) akkor ideje lenne a váláson gondolkodni.

Ha kamu akkor meg elég ratyi. Volt tegnap egy jobb is, amit sokan be is kajáltak, köztük én is. Na de az legalább valami volt. Ez meg? Hát. Agyfájás olvasni is.

2019. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kb negyedévente teszek fel kérdést, de valaki ahelyett, - sajnos vagy nem sajnos, - hogy megválaszolná, mindig beírja, hogy kamu a kérdésem.💆‍♀️🤷‍♀️
2019. júl. 13. 15:56
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert nehéz elhinni, hogy valaki ennyire retardált, hogy ilyen emberhez feleségül menjen. :D
2019. júl. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nehéz elhinni, hogy valaki annyira retardált, hogy probléma hatására ítélkezzen ahelyett, hogy a probléma megoldását keresné.
2019. júl. 13. 16:01
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező a kutya nem kíváncsi a nyavalygásodra. Te mentél hozzá ehhez a bunkóhoz, akkor most élvezd is ki rendesen!
2019. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az általad felvetett problémára is megoldás a válás. Te amúgy se megoldást kértél egy problémára, hanem emberi tulajdonságot akarsz kutatni egy elég zagyván idevetett helyzet leírása alapján.

Mégis mit vársz? Nem mi élünk vele, hanem te. Beszélj vele. Ennyi.

2019. júl. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt várom, hogy olyan írjon ide választ, akinek volt hasonló emberhez szerencséje. Amimiatt érti is az ilyen viselkedésű emberek mozgatórugóját.
2019. júl. 13. 16:09
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus. Hagyd ott gyorsan, mert ezer százalék, hogy valami pszichopata. Ez csak rosszabb lesz idővel.

Amúgy azon csodálkozom, hogy TE csodálkozol a viselkedésén, mert aki ilyen stílusban viselkedik a másikkal, az biztosan nem az első alkalommal teszi. Ha apád is ilyen volt, el kéne gondolkodnod, mit is akarsz a jövőben.

2019. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!