Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktál-e valakinek egyetlen...

Szoktál-e valakinek egyetlen fotója alapján tippelni az emberi tulajdonságaira?

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
A második kép nem éppen illik az első benyomás kutatásához. Azért aki kicsit is tájékozott, az tudja ki ő, ezáltal nem tud objektíven a kérdésre válaszolni.
2019. júl. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért ki ő?
2019. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ezt csináljuk, nem? Nem csak fotóról, hanem az utcán, a boltban, a hivatalban, stb. Hiszen amíg nincs egyéb infód a másikról, addig csak a külső alapján tudsz következtetni a tulajdonságaira.
2019. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor.
2019. júl. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1-2 tulajdonságot ki lehet következtetni egy fotó alapján, csak épp nem lehet egy egész komplex jellemrajzot felállítani valakirōl, vagy kiismerni.

Elsō látásra nem gondolom senkirōl, hogy teljesen ismerném a tulajdonságait, de természetesen gondolhatok 1-2 jellemvonásra már az elején.

2019. júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tegnap is kaptam egy kedves privát üzenetet facebookon. Állítólag egy élettelen dagadt senki vagyok. Dagi az vagyok, a senki az vitatható. Állítom többet elértem az életben, mint az üzenet feladója.
2019. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Próbálok nem előítéletes lenni, szóval akármi is jut eszembe, amikor meglátok valakit, felrerakom, és csak azt döntöm el, szimpatikus-e külsőre. Ha nem, és valami folytán mégis “összehoz” vele a sors, akkor felreteszem azt is, hogy nem szimpatikus és adok esélyt neki és magamnak is, hiszem nem ismerem, és a látszat/külső nem minden.

N

2019. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálok én is nem előítéletes lenni, de olyan ember nem létezik aki nem az. A kérdés az, hogy megtartom-e az első benyomásom véleményem, vagy adok-e esélyt megcáfolnia a másiknak az ellenkezőjét, azaz megtartom-e a nem biztos hogy valós ítéletem vagy sem. Általában elengedem, viszont a kérdésedre válaszolva, igen tippelni szoktam. :) 22/F
2019. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze. Miért, szerinted ha buta fejet vágva, cukiskodva rak ki valaki egy képet, akkor olyan baromi intelligens lehet?

Vagy amikor bizonyos testrészeit teszi ki, akkor biztos egy dr.akárki lehet?

Persze hogy sokat elmond a fotó a tulajdonosáról. Ostoba libákról is egyből lerí, hogy gondok vannak a toronyban.

2019. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már egyre kevésbé. Hiszen tudom, hogy mennyire nem ez határozza meg az embert.
2019. júl. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!