Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek az értelmes kérdése...

Az emberek az értelmes kérdésekre nem tudják a választ, vagy áttekerik hiába tudják?

Figyelt kérdés

A gyakori fele tele van kérdésnek álcázott kijelentéssel,vagy értelmetlen kérdéssel. Pl:Vannak még normális fiúk/lányok? Ez a tipik olyan kérdés, amiből úgyis max vita lesz vagy arra jó ,hogy a kérdező felhergelje az ellenkező nemet mert őt épp megbántották. És még vannak ennél butább kérdések. Ha viszont valaki feltesz egy tényleg fontos kérdést példáúl Dunaújvárosban hól található ez meg az mert valaki utazna oda arra persze egy válasz se jön ellentétbe azzokkal a kérdésekkel amin lehet vitázni. Előszőr azt gondolná az ember ,hogy senki nem tudja a választ..de szerintem az lehetetlen hogy EGYETLEN ember se , tudja.

A kérdésem lényege..hogy mivel "unalmas" a kérdés. Tudják, csak áttekerik ?


2019. júl. 15. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Az van, hogy egy csomó dolgot megkérdeznek amit fél perc góglizással megtudhatnának. Én pl. az olyanokra nem felelek.
2019. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mindent lehet megtalálni. Csomószór láttam hogy valakinek útbaigazítás kellet mert túristaként mert és írta hogy térképen nem találja. Nekem is sokszór jól jött volna tanács, de azokra sose jön válasz amikor tényleg kell
2019. júl. 15. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon sok értelmes kérdés van, ami értelmét veszti. Pl kacifántos megfogalmazással, vagy túl hosszú, vagy túl speciális.


Van amit egyszerűen csak rossz időben raknak fel, így nem kap figyelmet. Egy rossz cím is eltakarhatja. És való igaz, a válaszolók nagyrésze csak idiótáskodni jár ide, unatkoznak, és egy normális kérdéshez is csak trollkodni mennek.

2019. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem mindent lehet megtalálni."


Így van, na azokra válaszolok. De könyörgöm: pont ma megkérdezi valaki, hogy mennyi egy BKV vonaljegy?!

2019. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Várnak a másikra, ő biztosan megadja rá a választ. Ha meg megadja, akkor meg abba kötnek bele, hogy nem pontos, nem is úgy van, stb., stb.
2019. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!