Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi vezethet rá valakit, hogy...

Mi vezethet rá valakit, hogy az egész ellenkező nemet megutálja?

Figyelt kérdés

2019. júl. 15. 19:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

Sok csalódás.

Én amúgy az egész emberi fajt gyűlölöm.

2019. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%

Én elsőnek a saját nemem gyűlöltem meg, aztán szépen mindenki mást is.

Nehogy már kivételezzek valakivel.

2019. júl. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

"Én amúgy az egész emberi fajt gyűlölöm."


Ezzel egyetértek :D


Na de olyanról is hallottam már, hogy valaki úgy utálja a másik nemet, hogy nem okoztak neki személyesen sérelmet, tehát a csalódáson kívül milyen ok van még?

2019. júl. 15. 19:28
 4/23 A kérdező kommentje:
#2: tetszik ez a válasz :D
2019. júl. 15. 19:29
 5/23 anonim ***** válasza:
50%

*mély meghajlás*

Köszönöm!


(ketteske voltam)

2019. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Negativ szülőkép lehet az oka. Pl. ha egy kislány bántalmazó családban nő fel, ahol látja, hogy az apja hogyan bánik az anyjával (szóban, érzelmileg vagy akár fizikailag), az félelmet és utálatot válthat ki. Azt gondolhatja, hogy mindegyik férfi ilyen. Vagy cask annyira fél, hogy ilyet fog ki, hogy inkább elzárkózik, hogy az esélyt se adja meg arra, hogy ő is úgy járjon, mint az anyja. Természetesen kisfiú is láthat ilyet, mármint hogy az anyja viselkedik bántalmazóan, megalázóan az apjával és benne is kelthet ez ellenérzést a nőkkel szemben.
2019. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%
Mer a férfiak érzelmetlen,hűtlen,vadállatok,és nem becsülik meg a normális lányokat!!!24N
2019. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
43%
érzelemmentes* :DDD utolsó voltam.
2019. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%

A nőkről még ennél szebbeket is tudnék mondani, és mondjuk nem tudom... nem lehet, hogy csak te válogattad zsinórban össze a "krémjét" a férfiállatoknak? Lehet nem véletlen vonzod ezt a típust?


Én férfiakból eddig túlnyomórészt értelmes embereket ismertem. Az ilyen állatokat messze kerülöm. De hát kinek mi.


(még mindig a ketteske)

2019. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Tapasztalatom szerint az, hogy

1. képtelen az abszrahálásra. Ha lát két piros Zsigulit az utcán, azt gondolja, csak piros Zsigát gyártottak.

2. az illető belátási képessége erőteljesen csökkent. Képtelen feltételezni, hogy az eddigiektől eltérő minőségű tapasztalat létezhet egyáltalán. Ha tíz db piros Zsigulit látok az utcán, sem bizonyítja, hogy nem gyártottak más színűt.

3. lusta nyomozni, nem kíváncsi a világra, kényelmesen elvan a megszokott gondolkodási ketrecében.

2019. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!