Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet valaki annyira...

Hogy lehet valaki annyira jellemtelen és önző, hogy egész nap lakó-övezetben dübörögteti a zenét?

Figyelt kérdés

Eleve egy csöndes családi ház- lakásos övezetről beszélünk, ahol sok az idős ember ( én családi házban lakok ) mögöttünk lévő utcába kicsit idősebb emberek mint én egész nap sőt még éjfélkor is nyomatják a kis grofót meg a hasonló posztmodern zenéket.


Eleve, hogyan lehet úgy bulizni, magyarán szórakozni, hogy másokat zavarhat a szórakozása? Nem vagyok egy bulizós fajta, de én mindig megkérdezem ,hogy " nem zavarja a szomszédokat???"


Volt Párkányba egy nő ( Szlovákia ) aki a kutya ugatások ellen operával válaszolt, én ha ott laktam volna akkor ezer százalék, hogy kifigyelem és megeszem a nőt, undorító amit egyesek megengedhetnek maguknak.


Bocs, hogy kifakadtam, rendezném a kertem, erre ezek a srácok idegesítő zenét nyomatnak.


21/F


2019. jún. 29. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

“Hogy lehet valaki annyira jellemtelen és önző”

Úgy, hogy nincs egyetlen tökös szomszédja sem, aki elég erélyesen tudatná vele, hogy mi a probléma ezzel. Viccen kívül, volt már olyan, hogy valaki teljesen elképedt, mikor átmentem szólni, és csak annyit tudott hebegni, hogy nem gondolta hogy zavar, mert eddig még senki sem szólt. De ha 100 ember magában dúl-fúl, attól az az egy renitens ugyan nem fogja abbahagyni, amivel mindenkit ingerel.

2019. jún. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Szomszéd ház ablaka (a ház a telekhatáron van) egyenesen a kertünkre néz, ahogy az én ablakom is. Ez a kisebbségi szomszéd vagy a családot öli, vagy szól a cigányzene. Késő estig, hétköznap is.

Volt már, hogy beordítottam finomabb és kevésbé finomabb hangnemben, meg egyszer a slaggal is belocsoltam az ablakukon.

Annál jobban csinálják.

Úgyhogy nem biztos, hogy nincs tökös szomszéd, csak lehet, hogy semmit se ér.

Vannak azok a vadparasztok, akik ellen nem lehet mit tenni.

2019. jún. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Itt is ez a szitu, furcsa itt mindenkinek, sajnos vagy nem, itt nincs diverzitás meg sokszínűség ezzel párhuzamosan nincs is betörés meg rongálás... furcsa egybeesés... Amúgy lehet azért nem szólnak mert akkor a szutyka venne egy hangfalat aztán bömböltetné, szinte fáj, hogy ez a jövő és ez kell majd megszoknom, én még az autót sem duruzsoltatom reggel csak 1 percet , autóm zenéje is csak 2-es hangerőn megy itthon meg még a másik szobába sem hallják, hogy mi megy..
2019. jún. 29. 18:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Össze kell fogni 4-5 szomszéddal aztán odamenni elbeszélgetni. Ha látják, hogy ennyi embert zavar, valószínűleg meghúzzák magukat legalább egy időre. Ha újra elkezdik, megint kell menni.
2019. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!