Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi vezethet rá valakit, hogy...

Mi vezethet rá valakit, hogy az egész ellenkező nemet megutálja?

Figyelt kérdés

2019. júl. 15. 19:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Engem, személyesen még nem sértett meg az ellenkező nem. 33
2019. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#11: de akkor miért utálod őket?
2019. júl. 15. 21:45
 13/23 anonim ***** válasza:
29%
Engem, személyesen még nem sértett meg az ellenkező nem. 33 N, mégis utálom a férfiakat. Vagyis jobban mondva elismerem, hogy szükség van rájuk a világnak meg minden, de kb ennyi. Azért utálom őket, mert ők nem arra vágynak hogy megismerjék a csodálatos embert, és ezért szeressék, hanem csak az érdekli őket hogy használjanak ki érzelmileg és szexuális értelemben. Aztán meg, mindenképpen megcsalnak, mindegy milyen szép vagy, vagy milyen jó csaj vagy. Szerintem a férfiak nem képesek egy nőt szeretni, igaz szeretettel, sőt talán meg sem fordul ez az eszükben. Csak dicsekednek egymásnak kocsmában, hogy tudod hogy ez a hülye liba hogy bedőlt a dumámnak? Szerintem még azt is kitárgyalják hogy milyen a nőjük az ágyban meg minden ilyen. Egyébként a férfiak 99 százaléka alapból nőgyűlölő. Szóval semmi jót nem tudnék róluk mondani. Ha akarnék sem.
2019. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
17%
13as teljesen igazad van. Nincs ezeknek se szívük, se lelkük..
2019. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
13%
A pasik senkit sem tudnak tiszta szívből szeretni,csak magukat. Egy nő csak arra jó nekik,hogy villoghasson, hogy neki van már buxája hahahha.. Vagy arra jó hogy megdugja.. De semmi másra nem kell nekik.
2019. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
17%
# 14/ Hát, nem tudom.. én csak az én nézőpontomat írtam le a kérdezőnek. De szerintem nincs nekik, magukat szeretik, és önmaguknak élnek. Ha megnősülnek, akkor csak azért hogy legyen aki szolgálja őket, ahogyan az anyjuk tette. Hiszen a nők erre valók, erre születtek nem? Hogy szolgálják az urukat, főzzenek, mossanak reggeltől estig. Meg takarítsanak. Ja meg persze még dolgozzanak is valahol, ez egyértelmű, úgyhogy napi 24 órából napi 18-19 órát dolgozhatnak. Na, én ezért nem mentem férjhez, és ezt nem is bántam meg. Ha meg még gyerekek is születnek, akkor napi 24 órából 24 órát. Aztán jönnek a veszekedések- általában a második gyerek után. Férj nem érti a felesége miért kimerült, és miért van kiégve lelkileg is. Elhidegülnek egymástól. Aztán jönnek az érzelmi zsarolások: - Nem vagy jó feleség, nem vagy jó anya, nem vagy te jó semmire! Menj csak nyugodtan, azt hiszed kelleni fogsz te bárkinek is?! Meg ilyenek..
2019. júl. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
67%

Na és ezért is utálom a nemem.

A véres szájú feminácik miatt.

Pont olyan szánalmasak mint az incelek.


De nyugi srácok, azért nem mindenki ilyen. Több jó lelkű és őszinte férfit láttam, mint nőt.(a nők sokkal hajlamosabbak kétszínűnek lenni, eleget láttam tőlük) Igaz nem a kocsmában, és nem is a 8 általánossal dolgozók körében találtam értelmes embereket.

A közvetlen kollégám is remek példa arra, hogy egy férfi igenis tud szeretni és nem érdekli közben más nőnemű lény. (és ennek mélységesen örülök, mert legalább nem féltékeny a felesége és mégis remek kollegális-haveri viszonyt tudunk fenntartani, ami a munkának is kedvező)

2019. júl. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
#17: egyetértek
2019. júl. 16. 12:56
 19/23 anonim ***** válasza:
50%

"Mer a férfiak érzelmetlen,hűtlen,vadállatok,és nem becsülik meg a normális lányokat!!!24N"


Én megbecsülnélek és szeretnélek, ahogy bármelyik nőt, mégsem volt még soha barátnőm. Ezt mivel magyarázod? Azt mondod a férfiak hűtlen vadállatok. Én nem vagyok az, de kérdem én, velem összejönnél? Milyen érdekes, hogy a rendes férfiakkal nem akarsz összejönni, véletlenül mindig csak olyannal, aki aztán megcsal. Milyen véletlen. De nem haragszom rád, még akkor sem, ha a következő pasid nem én leszek, hanem majd valaki, aki szintén megcsal téged. Nincs semmi gond, neked van egy megérzésed, te arra hallgatsz. Gondolom van olyan barátnőd, aki már férjnél van. Vagy olyan, aki élettársi kapcsolatban van, de nem csalják meg egymást. Milyen véletlen, hogy téged pont megcsalt az összes pasid. Talán lehet, hogy az a női megérzés nem mindig jön be? Vagy lehet, hogy a megérzésed nem is azt mondja neked, hogy kit válassz, hanem azt, hogy kit ne? Ez esetben az összes megbízható férfit olyannak tartod akivel semmi esetre sem létesítesz kapcsolatot. Nem baj. Te undorodsz attól, aki rendes, cserébe meg leszel csalva. Te választod magad mellé a társad. Olyat kapsz, amilyet választasz!

2019. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Molesztálták fiatal korában pl. meg ahogy írták, sok csalódás.
2019. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!