Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vágyok vissza a természe...

Miért vágyok vissza a természetbe?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális ,hogy 24 éves létemre nem a divat,smink,cipők,ruhák és stb. számomra felesleges dolgok érdekelnek,hanem mondjuk a paprika termesztés? Most azt találtam ki,hogy chili paprikát fogok itthon termeszteni és mindent elolvasni a termesztésükről.Sajnos csak egy kis panelban lakok,ahol még erkély sincs,de úgy tudom a paprikák el vannak a (nem működő) radiátoron a fényes ablaknál. Csíráztatni szoktam még magokat (brokkoli,lucerna,retek) és olyan jó látni és tudni,hogy én neveltem fel őket,igaz csírák esetében pár nap alatt,de akkor is azt én csináltam és azt eszem. Lehet köze ennek a növény imádatnak,arra visszamenőleg,hogy a nagyszüleim kertészek?

2019. júl. 15. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak erről van szó szerintem, honvágyad van, ez a mesterséges világ amit létrehoztunk nem az otthonunk, ide csak menekülünk az élet elől...
2019. júl. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Létező vagy. Egy élőlény.

Minden létező oda húzódik így vagy úgy.

2019. júl. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a hivatásod.
2019. júl. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Én amőba szeretnél lenni más kiskorom óta.
2019. júl. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én kérek kostolót a paprikából, imádom az erőset :D
2019. júl. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én imádok csinosan öltözni és sminkelni, viszont bármikor feladnám az eddigi életemet, ha elköltözhetnék a természetbe, kb a semmi közepére :D van egy lány (vagyis nő) aki meg merte tenni ezt a lépést, youtube-ra is tölt fel videókat.. amikor először láttam az egyik ilyen videót, csak megerősítette ezt a vágyamat.


Nem vagy esetleg introvertált? Esetleg ez is hozzásegíthet ahhoz, hogy ennyire vonz a természet. Ezen felül a csend, a zajmentes élet is hiányozhat. Én ezeket vettem észre magamon :)

2019. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó,hogy szerintetek se vagyok béna.

De én nagyon introvertált személyiség vagyok. Nincs egy barátnőm se. Nem vágyok több ember társaságára. Van a tesóm,anyum,kutyáim. Ennyi nekem bőven elég :) Meg a zöld :)

2019. júl. 16. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!