Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vágyok a szomorúságra, mit...

Vágyok a szomorúságra, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Egy éve volt egy magánügyi problémám amit kb. egy hónappal ezelőttig nem tudtam feldolgozni. Abban az időszakban szinte mindig szomorú voltam, nem szerettem emberek közelébe menni és beszélni, túlérzékennyé váltam. Azelőtt pozitív voltam és életvidám. Mostanában, hogy kezdenék visszatérni a régi kerékvágásba, állandóan hangulat ingadozásaim vannak,egy két óráig kirobbanóan boldog vagyok, utána depresszív hangulatú. Azt vettem észre, hogy nem tudatosan vágyok az állandó szomorúság nyugalmára. Tapasztalt valaki ilyesmit rajtam kívül?
2019. jan. 8. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs tapasztalatom, de nagyon idős fejjel, szeretnék tanácsot adni:

- Légy minél kevesebbet egyedül,

- Keresd a vidám emberek társaságát, csatlakozz hozzájuk,

- Ne nézz krimit, öldökléses stb. témájú filmeket,

- Inkább nézz vidám témájú szórakoztató műsorokat,

- Ne azt lásd, hogy félig üres a pohár, hanem azt, hogy már félig tele van!

F.

2019. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, megpróbálom megfogadni (:
2019. jan. 9. 07:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Tiszta szívemből kívánom, hogy eztán boldog légy és ne szomorú. Lásd mg a szépet és örülj neki! Örülj a szállingózó hópehelynek, örülj a tavasz virágainak, a nyári hőségnek és a gazdag ősznek! Örülj az életnek, a fiatalságodnak!
2019. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!