Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy pl veretős zenére miért...

Egy pl veretős zenére miért jó ugrálni és a kezekkel kalimpálni?

Figyelt kérdés
A kérdés indittatása az az, hogy én nem tudok. Tehát ahány ember annyi féle, de egyszerűen nem értem mi benne a jó, vagy mi okoz benne kielégülést? Ha valaki egy pár szavas mondatba összefoglalná, hogy ilyenkor mit érez belül igazán annak örülnék. Ja igen és megint más mikor valaki részeg, de józanul ezt hogy lehet?

2019. júl. 16. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Részegen valószínűleg könnyebb, de én sosem iszom, bulizni se járok nagyon... De egyszer volt olyan, hogy egy buliban én is elkezdtem mozogni, aztán ugrálni és a kezemet is mozgattam valahogy. :D
2019. júl. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fene tudja. Mi a jó pl. a táncban? Az is zenére mozgás. Elég sokan csinálják.
2019. júl. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
vagy egy kicsit olyan erőltetett lenne? nyilván sok laza ember van de akkor is nekem olyan mű ez az egész
2019. júl. 16. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Anti-partiarc vagyok, ennek ellenére azt gondolom, hogy tök jó kitombolni magunkból a feszültséget.

Csak én a 2. szám után elfáradok és az 5. után halálra unom.

2019. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én tök józanul is ugrálós vagyok, kalimpálni nem szoktam. Nem tudom hogy működik, tele vagyok feszültséggel, mások futnak, hegyet másznak, nekem ez szokott használni. Van egy ritmus amit felvesz a mozgás, talán a rezgésekhez van köze, "egy hullámhosszra" kerülni a zenével, vagy inkább belekerülni, valami ilyesmi.
2019. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én egy idő után nem tudom meg állni hogy nem csináljak zenére valamit ez lehet fej rángatás de ugrálás és tombolás is. Még könnyedebb zenére is sétálgatok fel alá és dudolgatok. A ritmus és az hogy eggyé válhatsz a zenével ahhhhhhh. Egyáltalán nem mű.
2019. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem, köszi megértem, legbelül én is vágyom rá csak valahogy nincs hozzá önbizalmam
2019. júl. 16. 22:31
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Krubi koncerten lehet ugralni rendesen :D
2019. júl. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bakker eleve nikor megszületünk anyunk mar ott dudol enekel, a körforgo is babazenet jatszik ami andalitoan jo erzes a kicsiknek.


Hogy letezhet olyan ember aki nem erzi a zenét belül?? Érthetetlen.

2019. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nalunk altalanosban enek oran az volt a Legelsö a tanartol hogy a düzet elsö lapjara kellett azt az idezetet irni hogy "Zene nelkül nincsen teljes ember" ez ha valakinek nem megy at plane egesz eleteben akkor vmi kimarad az eleteböl az biztos.
2019. nov. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!