Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányoknak a külső vagy a...

A lányoknak a külső vagy a belső fontosabb és melyek ezek a tulajdonságok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 05:16
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
A te külsőd és a pénztárcád belseje.
2019. júl. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
A lé határozza meg a tudatot.
2019. júl. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem többször volt hogy olyan fiú tetszett aki mások szerint nem volt helyes. Én viszont ismertem hogy milyen kedves, vicces jószívű és ezért kedveltem annyira.
2019. júl. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A belső tulajdonságok a fontosak igszán! Például szervo kormány, bőr űlés, turbó, stb...
2019. júl. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez olyan gagyi kérdés.

A fiúknak mi a fontos?

Egyáltalán, miért általánosítasz? A nők sem egyformák.

2019. júl. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudod, ugyanaz mint a férfiaknál. Attól hogy egyik emberfajnak más van a lába közt, attól még egyforma ember a férfi is és a nő is. De amúgy meg mindkettő. Egy helyes / szép ember mindenkibe kelt valamit, de pl hiába helyes egy fiú ha olyan hülye mint egy marék lepke.. Az csak csajozni tud d emegtartani nem.

Ezek a kommentek hogy csak a pénz ez meg szánalmas amikor a mai világban már lassan a férfi élősködik a nőn. Igen fontos lesz a pénz, ugyanis nem szerelemből fig a család élni! Ez így van már hosszú idők ota mn vagytok meglepődve? A nő a háztartást vezeti, a pasi eltartja. Ennyi. A mai világba az a baj hogy egy ember nem tud fent tartani családot, ezért kell nőnek is dolgozni plusz háztartás. Egszerre kell anyának lenni, nőnek és még magadra is legyen időd és ezzel már a fiatalok tisztába vannak. Ez a oénzes szöveg meg tipik olyan férfiaktól származnak akik egy nyalókát nem tudnának venni és mivel minden nő látja hogy életképtelen, nem kell senkinek, ami miatt így élik ki hogy úgy fogják fel nem velük van a hiba, hanen azzal hogy a nőnek pénz kell.


A külső szépség lehet az ápoltság is. Pl nekem eddig az összes fiúnak meg kellet tanítsam,higy minden reggel mosson fogat. Alao dolog és egyse tudta.na ez a nem mindegy! Te lehetsz akár 100 kilós is, úgy is nézhet ki jól az ember csak nem mindegy hogyan.

A belső meg egyszerű hó kisugárzás. Fontos hogy egy férfi/ fiú támogassa a párját, és tisztelje.Mindenkinek más a jó tulajdonság, amire nem nehéz rájönni csak figyelmesnek kell lenni.

2019. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Helyesírásért meg bocs, csak beázott a telefon.
2019. júl. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!