Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz vagy beteges, ha...

Nagyon gáz vagy beteges, ha különböző történeteket találok ki magamnak?

Figyelt kérdés

Ha unatkozom, akkor különféle világokat szoktam elképzelni, néha pedig történeteket is alkotok hozzá, és ezzel szórakoztatom magam, pl. buszon vagy vonaton, ha nincs nálam könyv vagy tanulnivaló, illetve sok esetben lefekvés után, míg el nem alszom.


Ezeket egyenként soha nem írom le, csak a fejemben léteznek.


Esetleg más is csinál hasonló? Nem gondoljátok, hogy ez beteges?



2019. júl. 17. 23:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam ilyet csinálni.

Fantáziának hívják. :)

2019. júl. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne beteges? Az lenne beteges, ha megölnél benne valakit vagy világháborút robbantanál ki. Sima képzelődésben nincs semmi rossz. Szerintem sok kreatív, és/vagy olvasó ember csinálja ezt szabadidejében.
2019. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 xcoralinex válasza:
65%
Ne félj, semmi bajod. Ha lenne, akkor meg nem lennél egyedül. Én is csinálom, mondjuk én írónő szeretnék lenni, így ez megmagyarázza.
2019. júl. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére számos kiváló alkotó, mint például Tolkien vagy Lovecraft voltak annyira "betegesek", hogy le is írták. :)
2019. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mostmár ritkábban, amit lehet azt valásítsd is meg nyugodtan,annak is örülni fogsz, nincs ezzel probléma :-)
2019. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Csináld ezt többször és kezdd el leírni. Még a végén jó is kisülhet belőle.
2019. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Semmi probléma nincs ezzel, én is szoktam ezt csinálni ;)
2019. júl. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

én is szoktam hasonlót már nagyon régóta

és amióta a játékfejlesztés a hobbim, már nem mindig csak képzelődöm, hanem néha ezeket átültetem 1-2 játékba is :)

soha nem gondoltam, hogy a fantáziálás beteges lenne.

2019. júl. 18. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Miért is lenne gáz vagy beteges?! Azért mert beindul az egészséges önvédelmi mechanizmusod és automatikusan kikapcsolódsz? Jó Ég, mik jutnak az eszedbe...


Én az elég komoly magánéleti gondjaim elől "feledkezem bele olykor a saját világomba": hogy milyen jó lenne egy-egy érdekes történetet kitalálni, papírra vetni, stb.


Ilyenkor a borongós hangulatom derűs jókedvbe kezd váltani - és apró kis mosoly bujkál a szám szegletében.


El is kezdtem néhány érdekes dolgot lejegyezni, ami eszembe jutott - csak még nem bontakoztattam ki a cselekményt...


Üdv: 45/N

2019. júl. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak azért gondoltam furcsának, mert nem ismerek mást aki ezt csinálná (vagy csak nem tudok róla). Illetve írók esetében még nyilván teljesen megszokott mindez, de én nem vagyok az. Ugyanakkor lehet megpróbálom valamelyiket leírni. :) Csak az a baj, hogy cselekmény és karakter építés terén nem érzem magam elég jónak, inkább világok alkotása az ami jobban megy.
2019. júl. 18. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!