Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon gáz vagy beteges, ha...

Nagyon gáz vagy beteges, ha különböző történeteket találok ki magamnak?

Figyelt kérdés

Ha unatkozom, akkor különféle világokat szoktam elképzelni, néha pedig történeteket is alkotok hozzá, és ezzel szórakoztatom magam, pl. buszon vagy vonaton, ha nincs nálam könyv vagy tanulnivaló, illetve sok esetben lefekvés után, míg el nem alszom.


Ezeket egyenként soha nem írom le, csak a fejemben léteznek.


Esetleg más is csinál hasonló? Nem gondoljátok, hogy ez beteges?



2019. júl. 17. 23:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor azt írd le.

Vannak versek, költeményeket is, amik csak tájról szólnak.


Vagy fesd le, rajzolj.

2019. júl. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, a kályhától kell indulni, a többi adja magát. Ha a táj van meg akkor azt írd le, vagy rajzoldd le, fesdd le, dúdolj el egy hangot ami eszedbe jut róla. Számos módja van, hogy kihasználd a fantáziádat.


Egyébként nem sokat tudunk erről, de én azt gondolom mindenki csinál ilyet. Szerintem elalvás előtt mindenki gondolkodik, ábrándozik, ami nem baj. Meg akkor ha egyedül, csendben van, vagy relaxál vagy ilyesmi. Szerintem természetes.

2019. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az összes regény író is beteges akkor, mert ők pont ezt művelik, tudod, csak ők le is írják, aztán így születnek meg a bestseller könyvek. ;-)
2019. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj leírnod, ha úgy érzed, nem elég jó az íráskészséged. Aki szeret fantáziálgatni, az még nem lesz automatikusan jó író is. az egy szakma. De ez nem baj, "öncélú szórakoztatásra" is tökéletesen megfelel, lényeg, hogy te élvezed :)
2019. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem gáz, szinte mindenki csinálja.
2019. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne, nekem is megvannak a magam kitalált rörténetei a fejemben, amiket pl unalmas munka közben tovább szövögetek. Csak lenne már időm papírra vetni! De még csak fejben vannak születőben a könyveim. Én nem is tudom, hogy képes úgy élni valaki, hogy csak az adott feladatára koncentrál (itt most valami hétköznapi, monoton feladatra gondolok). Nincs ezzel baj, de agysebésznek inkább ne menj.
2019. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is szoktam

De néha én el is játszom

Legtöbbször kitalálok egy témát és belehelyettesitem pl. Gabriela spanicot :D

De számtalan mesét is kitaláltam aminek csupán címét jegyeztem le

De lefekvés elott inkább az igazi kedvrnc soriimon gondolkozom hogy tony összejön e jessievel meg ilyesmi :)

2021. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!