Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17+ Lányok-nők, nálatok az...

17+ Lányok-nők, nálatok az átlagos (divat) öltözködésű fiúk, vagy az elegánsabb ing+farmer/póló zakó+farmer hordó fiúk részesülnek előnyben?

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
ha suliba ingbe jön, nézem hogy hát ez mire fel, de ha megyünk valahova, akkor az inges fiúk olyan uhhhhh. Ha mindig ingbe lenne, akkor nem lenne már olyan különleges, mikor felveszi.
2016. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Amelyik fiú jobban nézki,és amelyiknek több pénze van.
2016. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel értek egyet.:) Jól néz ki ha néhanapján csak úgy minden ok nélkül elegánsan öltözik de ha csak ingben jár kicsit unalmas.
2016. okt. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretem az elegánsabb, inges stílust. Itt nem feltétlenül a fehér ingre és zakóra kell gondolni. Egy mintásabb ing farmerrel, vagy egy v kivágású egyszerű pulóver akár kockásinggel nagyon jól tud kinézni. Nekem a bárátom ilyen stílusú, szóval lehet, hogy elfogult vagyok. 23N
2016. okt. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam a metálosok :D

Amúgy a felsorolt kettő közül az utóbbi. Ezektől a mai divatos nagy kivágású "férfi" pólóktól és társaiktól akut hányingerem lesz.

26/L

2016. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem fehér hanem színes/kockás ingre gondoltam. köszönöm az eddigi válaszokat, jöhetnek még

*kérdező*

2016. okt. 2. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!