Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi skinny farmer kitud...

Férfi skinny farmer kitud nyulni átlagos viseléstől?

Figyelt kérdés
newyorkeben lett vásárolva

2016. okt. 16. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki

En no vagyok mondjuk, de akarhol veszem nap vegere leesik rolam, akkoris ha mosas utan alig jon fel. Viszont minden mosas utan visszaszukul.

2016. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

En is ott vettem,de mar jo ideje hordom oket es rajtam all mint Katiban a fhasz!

Semmi valtozas nincs mosas elott es utan,de mondjuk Nekem super skinnyk vannak azok szukebbk a sima skinnynel.

2016. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez farmerfüggő, mármint az anyagától függ. Én kínaikban szoktam venni, és azok jók szoktak lenni, nem nyúlnak ki annyira, hogy meglazuljon a lábamon. Persze egy pici nyúlása mindegyiknek van, de az normális. Amúgy én is super-skinny farmert hordok, és méretválasztáskor mindig az egyel kisebbet veszem meg, mint ami kényelmes lenne, hogy feszesebb legyen. Belekalkulálom azt, hogy ha picit nyúlni fog, még akkor is rendesen feszülni fog rajtam. :)

De van New Yorkeres super-skinnym is, és abból is egyel kisebbet vettem, és így elég jól feszül rajtam még akkor is, amikor már nyúlik egy picit. :)

Annyi hogy mosás után az első felvétel mindig egy picit tovább tart, mert nehezebben tudom felhúzni, de megéri, mert egy óra múlva már teljesen jó, és akkor is szép feszes marad a lábamon. :)

2016. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A new yorkeresek nekem kinyúlnak, nem is veszek már ott.

A bershkások beváltak. De ahogy írták is, érdemes olyat venni, amit épphogy fel tudsz venni, és nem pont jó, mert ez esetben az egész napos viseléstől felveszi a formát, viszont nem csúszik le.

A sima skinny nekem általában kinyúlik, főleg, ha ülök, a super skinny nem annyira.

2016. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!