Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Dolgozó emberek! Ti minden...

Dolgozó emberek! Ti minden hétvégén mentek valamerre?

Figyelt kérdés

Én is gyakran kimozdulok, de nem minden hétvégén. Ez a hét elég fárasztó volt a munkahelyemen, örülök, hogy holnap nem látok majd senkit, csak pihenek az udvaron, majd megcsinálom a házimunkákat. Egyik munkatársam minden héten megkérdezi,hogy mi lesz a hétvégi program. Ma is ez volt. Mondtam neki, nem tudom még. Erre teljesen kiakadt, hogy mi az hogy nem tudom. Máskor is beszólogatott már ha csak itthon voltam mind a két nap.


Ti minden hétvégén mentek valamerre? Azért mert nyár van, nem lehet néha csak itthon lenni?


2019. júl. 19. 20:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Én egy hétvégén se megyek soha sehova, és ha valaki ki akar mozdítani, akkor rohadt ideges tudok lenni 😆
2019. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Megkérdezném, hogy mi a f?sz köze van hozzá, ha csak beszólni tud?
2019. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem, többnyire sehová. Jól érezzük magunkat itthon.
2019. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Hétvégén is dolgozom! fuckyeah!
2019. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem megyek minden hétvégén valahova. És nem azért, mert annyira elfáradok a munkában. Egyszerűen csak jó itthon pihenni, olvasni, lazítani. Nem kell mindig elmennem valahova, hogy jól érezzem magam.

Másnak meg szerintem semmi köze hozzá.

2019. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy suliba járok, amikor szabad hétvégém van, nagyon jól esik otthon lenni, az emberből is sok és a kimozdulásból is. A legkardinálisabb kérdés az alvás szokott lenni: sulimentes hétvégén végre nem kell ébresztőre kelni.


Főleg, hogy egy-egy nagyobb bevásárlás, a takarítás stb is ezekre a hétvégékre marad plusz gyakorolni ilyenkor is kell.


Szingliként és főleg gyerekek nélkül nálam nem sok különbség van az évszakok között. Maximum annyi, hogy ha mégis kimozdulok egyedül, télen a zárt uszodát választom, nyáron a bicajt, barátokat pl bringázásra csábítok és nem bowlingozni.


Nyilván néha kell program, változatosság, de nem gondolom, hogy mindenkinek minden hétvégén menni kell.

Ja, és ha kreatív hobbi van?

2019. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hétvégén is dolgozom általában. :D

De nyàron amúgy szívesebben megyek mindig valahova, ilyenkor mindenhol vannak programok, szép idő, strand, ami kell. Télen ülünk itthon eleget.

2019. júl. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Persze hogy megyek...


...Dolgozni.

2019. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

21 vagyok. Ha nem kell mennem dolgozni, sokszor megyek így, hogy nyár van.

Strand, túra, barátnőkkel találkozok.

2019. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem minek húzod fel magad ilyen kérdéseken. Ha nekedjó úgy ahogy akkor ne érdekeljen más véleménye.


Amúgy személy szerint jobban szeretek kimozdulni, általában 1 nap pihi 1 nap aktív kimozdulás, túrázás, biciklizés, városnézés, mikor mi.


Nálam igaz benne van az is, hogy albérletben lakom egy szaros panelben, debil lakótárssal, hangos szomszédokkal, proli környéken így nyilván nem ugyanaz az otthon levés, mintha kertes házban lennék egyedül vagy a párommal, családommal.

2019. júl. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!