Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 21 évesen az a normális ha...

21 évesen az a normális ha valaki minden hétvégén (péntek, szombat) elmegy valamerre este a haverjaival?

Figyelt kérdés
Szórakozni vagy csak beszélgetni, ilyesmi, társasági életet élni
2017. okt. 6. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen normális.
2017. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha magának fizeti és nem a szülei tartják el akkor igen, normális.
2017. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a kérdést hogy ez-e a normális, szóval ha valaki nem jár el az meg nem normális-e
2017. okt. 6. 21:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen teljesen normális. Éli a fiatalságát, ennek most van itt az ideje, és nem később mikor már családja van, gyerekei.
2017. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki szívesen bulizik, az eljár. Aki magányosabb, nem kedveli a bulizást, az nem jár el. Mindkettő normális bizonyos korban.
2017. okt. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha nem a szülei tartják el ... Hát bocsássa már meg a világ ,ha én is tartom el (egyetem pl) ,hogy nem mehet el szórakozni ,beszélgetni . Bezárni a büdös kölket hát mit képzel magáról ?!! Pedig nem vagyok jómódú de ez már szégyen ,hogy így álljon hozzá valaki a gyerekhez.
2017. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Miért utolsó szerinted az a normális hogy minden hétvégén, két napon is pénzeled gyereked agyba-főbe hogy szórakozhasson?
2017. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem megy el valaki az is normális ha elmegy az is. A világban sok "normális" dolog van, nem csak egy út létezik.
2017. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha erre van igényed, akkor menj. Hiszen fiatal vagy és társas lény az ember. Inkább ebben a korban menj bulizni, minthogy 40 évesen érezd úgy, hogy ez kimaradt az életedből. Én mondjuk nem járok szórakozni, de vannak barátaim akikkel közös hobbijaink vannak és azok töltenek el boldogsággal, mint például a biciklizés, meg persze a beszélgetés. inni nem szoktam de néha az is belefér. Mindenki maga döntse el, hogy mit kezd az életével, elítélni, lenézni nem kell egyiket se.
2017. okt. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az legyen az én dolgom ,hogy nekem mi a normális oké ? 😁Ne nekem irj ,hanem a kérdezőnek .
2017. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!