Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozók! Nektek, hogyan...

Dolgozók! Nektek, hogyan telik a nyaratok? (voltatok valahol nyaralni vagy munka után fagyizni, hétvégén valamerre?

Figyelt kérdés
2018. júl. 23. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden hétvégére szervezek kimozdulós programot, már amikor nem vagyok lusta és depressziós hangulatban. Sokszor hétköznap is beiktatok egy kis bringázást, kirándulást.
2018. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Munka után örülök, ha hajnali egy előtt haza tudok érni az éjszakaibusszal. Igényem az lenne csinálni valamit utána, de az esetek kilencven százalékában már húzzák le a redőnyt, amikor végzek.
2018. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Rövid buszos utazásokra mentem és megyek még, Bónuszbrigádon jó lehetőségek vannak. Meg beiktatok mást is.
2018. júl. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Voltam egy hetet nyaralni, hétvégenként jó időben túrázni vagy motorozni járunk, barátokkal sütögettünk többször is, voltam pár koncerten, meglátogattam egy barátnőm egy hosszú hétvégére (messze élünk egymástól, ritkán látom), hozzám is jöttek látogatóba baràtok. Hétköznapokon is akad program, bár jóval kevesebb, heti egyszer egy barátnőmmel együtt vacsorázunk, ez fix program, de eljárunk a férjemmel is, pl. pubba, színházba vagy csak úgy sétálni, beülni egy teraszos helyre, amihez épp kedvünk volt. A kollégákkal is el szoktunk menni valahová úgy havonta 1-2 alkalommal munka után.
2018. júl. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap este értünk haza Baškáról az egyhetes nyaralásról. Sokat fagyiztunk :)
2018. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Biztos egy who meg egy ensz misszió közbeni 2 nap pihenőjén van
2018. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hollandban élek. Augusztusban 5 nap Írországban, 2 két otthon.
2018. júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
6: Aham, tehát mert sokan sz*rban vannak, azért én ne menjek el nyaralni? Vagy mit kéne tennem? A spórolt pénzemet bocsássam az állam részére?
2018. júl. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
9: 2 hét otthon
2018. júl. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"Én sírok ez miatt és vajon mi lesz velük, de ti szórjátok a pénzt és erre sosem gondoltok." - Lehet, hogy abból a pénzből, amit én elköltök, valaki olyan kap fizetést, aki nehezebb helyzetben van, és ez neki segítség. Olyat nem fogok támogatni, aki a kisujját sem mozdítja, nem vagyok karitasz.
2018. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!