Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt rajtam kívül, aki...

Van itt rajtam kívül, aki teljes csődtömegnek érzi magát és semmi se jön neki össze, bárhogy próbálja?

Figyelt kérdés
2019. júl. 20. 14:47
 1/6 anonim válasza:
8%
Ezt röviden tömören a depresszió okozza
2019. júl. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A depresszió miatt fogy rohamosan a pénzem és amiatt nem sikerül a tanulmányaimnak megfelelően elhelyezkednem? Jó.
2019. júl. 20. 14:56
 3/6 anonim válasza:
Ha valamivel nem vagy megelégedve változtass! Gondold át mi az ami nem jön össze? Megfelelő célt tűz ki magad elé? Különben is ha valami nem jön össze csináld másképp! Ötször fogtam bele mire megtudtam javítani az autómat az első 4 totál kudarc volt, aztán sikerült. Kitartás!
2019. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
És akkor mi van?
2019. júl. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem minden összejön, jó munka, jó lehetőségek, minden amit akarok, kivéve a párkapcsolati résznél vannak gondok, de most jobb is egyedül


én nem érzem magam csődtömegnek, de mégis hiányzik valami

2019. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat ami elérhetetlen volt számomra a 23 év alatt de úgy tűnik most már a munka is diplomával a kezemben. Én is tehetetlen szerencsétlennek érzem magam. Több mint fél év alatt töménytelen düh, harag és sértettség halmozódott fel bennem. És nincs senki aki tényleg akarna és tudna rajtam segíteni. Több mint 200 állásra jelentkeztem, de kb kussolnak és be se hívnak vagy ha méltóztatnak behívni utána csak a sablonos elutasító választ kapom. Vicc az hogy ismerősökön keresztül is próbálkoztunk már de semmi eredmény. És ez így megy több mint fél éve de olyan mintha évek óta itt kinlódnék nincstelenül.
2020. márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!