Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért próbálja beállítani...

Miért próbálja beállítani hogy mindenhez ért?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm akinél segítettem csapot beszerelni, és ott volt egy másik férfi is, aki valami rokonuk, 8 általánossal dolgozik egy gyárban, amivel nem is lenne gond, de miközben dolgoztam odajött és gyakorlatilag kioktatott hogy mit és hogyna kéne csinálnom, de olyan hülyeséget mondott hogy a hajat téptem, tehát egyáltalán nem értett hozzá. Közben meg lökött félre és vette ki a szerszámot a kezemből hogy majd minjárt megcsinálja. Miért ilyen? Teljesen nem értettem ezt a reakciót, már többször is találkoztunk és amikor beszélgettünk akkor is ilyen kioktató volt mnit ha 2 diplomája lenne doktorival az adott témában. Vagy mint ha a 10 éves gyereke lennék. Huszonéves vagyok, ő negyven valamennyi lehet,de egyszerűen nem értem ezt a fajta viselkedést. Hogyan lehet kezelni?

2018. márc. 31. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Kezelni nagyon nem lehet. Az okát viszont már vizsgálták tudományosan. Az a lényege, hogy a hülyék azért annyira magabiztosak, mert ahhoz, hogy az ember felismerje, hogy valamit nem tud, ahhoz egy minimális tudásra és intelligenciára szükség van. Aki síkhülye és tudatlan az a legmagabiztosabb és az fogja a legkompetensebbnek gondolni magát.

Ha érdekel a téma: [link]

2018. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Lehet ő már életében sokkal több csapot beszerelt és nem is mondott hülyeséget. Én ilyenkor átengedem a melót nekik hát nekem az csak jó ha önként megcsinálja és nem nekem kell szívni vele
2018. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehetett volna kezelni, hogy átadod neki a szerszámokat. Ha ennyire ért hozzá, akkor csinálja ő.
2018. márc. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A legbutábbak csak a nagyszájukkal tudnak érvényre jutni mert attol sokan tartanak.

Nálunk a pénztáros volt irto buta, a számitogéphez is alig értett, de olyan pletykás kavarogép és lopós, hogy komolyan, még a vezetőség titkársága is a csicskái voltak. Akik épeszű diplomás ingelligens emberek csak épp nem pletykásak és nagyszájuak mint a protekcios hotbunko 6 elemis pénztáros.

2018. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2018. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel egyetértek.És ezek az emberek általában nagy önbizalomhiánnyal rendelkeznek,ezért akarnak mindenáron bizonyítani.Valószínűleg nem véletlen,hogy kipécézett magának,ő 40 éves,te 20,primitív emberek gyakran szeretnek az életkorukkal előrukkolni,mert értelmes dologgal nem tudnak.Kezelni tényleg csak úgy lehet,hogy a házigazda előtt átadod neki a munkát teljes egészében.Ha elrontja,őt fogják szidni.
2018. márc. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kerüld el ezeket az embereket, ez a megoldás. Nálunk a gázszerelő jött ki egyszer, aztán neki állt beszélgetni, kiderült, hogy fizikus vagyok. Kérdezett valamit, elkezdtem rá válaszolni és a vége az lett, hogy neki állt kioktatni fizikából.:) Ugyanez a 8 általánossal rendelkező bátyám, aki meg a matematika értelméről oktatott ki jó pár éve. Imádom ezeket. Nem kell velük foglalkozni. El kell kerülni őket aztán kész.
2018. márc. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!