Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetek erős az emberek...

Lehetek erős az emberek szemében, ha nagyon alacsony,167 cm vagyok?

Figyelt kérdés

Eléggé zavar a magasságom.Megszállottan edzek egyfolytában,hogy erős legyek.Előfordult már,hogy addig futottam,amíg össze nem estem,vagy az edzőteremből hazamenet meg kellett állnom,hogy összehányjam magam.Sokszor remeg az egész testem és alig bírok lábra állni egy nagyon kemény edzés után.Sérüléssel is végeztem az edzést,nem érdekelt,hogy mennyire fáj.

Sokan azt mondják,hogy a férfi 180cm alatt nem férfi,de én mindent meg akarok tenni,hogy erős legyek és messze erősebb legyek a sok magas embernél és én leszek az alfahím,megállíthatatlan leszek



2019. júl. 21. 18:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%

Nem az a baj, hogy alacsonyabb vagy, hanem az, hogy hülye.


Nekem nem kéne olyan férfi, aki veszélyezteti a saját egészségét, de olyan se, aki az alfa szó használja magára. Hát az utóbbi kifejezetten gáz.

2019. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
41%
Lehetsz.
2019. júl. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
68%
Lehetsz de azert nem ártana beszélned egy pszichologussal
2019. júl. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
Ha a fizikai erőnléted fitogtatásával akarsz érvényesülni, akkor hajrá. Semmi nem akadályoz meg ebben. Ami azt illeti, nem a magasság dominál az életben, hanem hogy hogyan milyen ember vagy, hogyan viselkedsz.
2019. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
-hogyan
2019. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
82%

Minden nap kiírsz egy rinyálós kérdést a magasságodról?

Nem a magasságod a baj hanem az, hogy ostoba vagy mint egy tök.

2019. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Atya úr isten 😀😀😀
2019. júl. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%
Múltkor elmentem egy vevásárlóközpontba, és jött szembe egy kB 30 éves 150 cm magas férfi, nem volt több súlya az életkoránál, és olyan durva agresszívmorcos azcal ment, biztos ismeritek az ilyet, és széttárt karokkal, mint akit szétvet az izom. Hát, én se agresszív, se verekedős nem vagyok, de azt b+ felrugtam volna úgy, hogy felragad a mennyezetre.
2019. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
84%
Tudod,a saját sírod megásása pont akkor kezdődik,mikor teret adsz a komplexusaidnak.Még véletlenül se próbáld meg humorral kezelni a helyzetet,és akár poénkodással elsimítani a dolgokat. Neeeem. Inkább gyúrd s/arrá magad,és járkálj úgy mint akinek görögdinnye szorult a hóna alá,hogy minél jobban üvöltsön rólad,hogy nem vagy képes elfogadni magad.De kérlek ha ez megtörtént,ne csodálkozz majd rajta hogy kinevetnek,és ne gyere sírni,hogy akkor a nálad is alacsonyabb pasi mellett meg miért van ott a csaj,ha melletted meg nem.
2019. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 he84 ***** válasza:
61%
Jesszusom kérdező, te nem vagy normális, hanem beteges, önveszélyes, ráadásul még beképzelt is vagy,... Soha nem leszel te alfa, pláne nem ilyen buta, beteges hozzáállással. Na meg jó néhány nőnek nem jön be az alfa, akiknek meg bejön, hadd ne monfjam mi bajuk van, persze tisztelet a kivételnek. Ez fura, beteges hozzállásod minket nőket nagyon taszít, beleértve engem is, nem a magasságod a baj. Legalábbis a normálisabb nőket nem érdekli ennyire a magasság és nem ennek alapján dönti el a másikról, hogy akkor ő most férfi-e, vagy sem. Ekkora felületes butaságot,... Egyáltalán nem alacsonyak a 160-170 cm magas férfiak, hanem átlagosak. Akár férfiben, akár nőben legfeljebb a 150 cm és alatta alacsony. Senki nem tehet arról, hogy milyen magasra, vagy alacsonyra nő. Még a kisnövésű, törpe férfiak is ugyanúgy férfiak, ahogy az alacsony és magas nők is nők.
2019. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!