Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember, aki nem...

Van olyan ember, aki nem futott már évek óta?

Figyelt kérdés
Természetesen nem az idős embereknek szegeztem a kérdést, mert egy 80 éves nyilván nem futkorászik már. De olyan személy van itt, aki mondjuk 50 alatt van, és nem futott egyáltalán? Sem sport szempontjából, sem poénból, sem a busz után, sem sehogy? Érdekelne, ki hogyan jut el erre a pontra.

2019. júl. 22. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Pasi után nem futunk! Ez szabály. Zöldre futok. A buszhoz hamarabb kiérek. A cicám majdnem elfutott mellettem, kiszökött az ajtón, le akart lépni. Futottam. Visszahoztam. Nem futok, biciklizem.
2019. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Úgy jutottam el arra a pontra, hogy tüdőbeteg vagyok. A doki nem engedett futni. Nem mindenki lustaságból nem fut, elhiheted...
2019. júl. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Én igen, lusta vagyok mint a szar😂
2019. júl. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Arról jutott eszembe a kérdés, hogy van egy teljesen normális fizikumú (nak tűnő) 40-es férfi a munkahelyemen, aki egyszerűen mindenhova, de tényleg, MINDENHOVA kocsival jár. Hihetetlen a figura, ha mondjuk a negyedik szomszédjukig kéne elmenniük, azt már nála egy erősen kocsigyanús távolság lenne... És multkor ő ismerte be, hogy utoljára talán a tesiórán futott, azóta soha nem erőltette rá magát. Olyan hihetetlen ez számomra :D
2019. júl. 22. 20:48
 5/10 anonim ***** válasza:
Ismerősömtől idéznék napi 13-15 órát dolgozok, abból álltalában 9 órát vezetek, állok, sok ember le merít a hülyeségével és az állandó negatívitásával na meg persze csak panaszkodik mindenki, örülök ha este találok egy hugyos parkolót ahol van hely megálni,megírom a sok sz.ros papírt,eszem,fürdöm, alszom, egy sofőr.
2019. júl. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

Én régen imádtam futni, de 15 éves korom óta porckopás van többek kozott a térdeimben. Egyszer sprinteltem azota busz után ill. futottam le 400m-t, mindkettő után hetekig iszonyatosan fájt a térdem. Na azóta nem futok soha sehova :D most 28 vagyok, de mikor durvább napok vannak, még egy lépcsősort is meggondolok, vicc nélkül.

Túrázni viszont nagyon szeretek, az a talaj még jót is tesz a térdemnek. Ha eljutok, utána mindig kicsit jobb.

2019. júl. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnos én se futottam már vagy 10 éve. Lusta vagyok..


Viszont munkában simán összejön a napi 15-20 ezer lépés gyaloglásból.

2019. júl. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretek futni, bár azt hiszen kellett már valamiért nemrég, inkább gyorsan gyalogolok.
2019. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem futottam már általános iskola óta 5 másodpercnél többet, ami körülbelül 8 éve volt. és azért mert nem érzem szükségét
2019. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak olvasom ezeket a válaszokat, és szinte bizseregni kezd az egész testem, hogy most azonnal menjek futni :D Nem tudom, helyes e, de én úgy vagyok vele, hogy amire képes az ember teste, azt néha meg kell neki adni. Mint amikor kikormoljuk a kocsit.
2019. júl. 26. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!