Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A GYK miért van tele depresszi...

A GYK miért van tele depressziós emberkékkel?

Figyelt kérdés

2019. júl. 22. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Mert sajt.

üdv

- egy a sok hülye közül

2019. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Mert itt végtelenszer fel lehet tenni ugyanazt a kérdést, míg a hús-vér beszélgetőtársak türelme véges.

Meg aki a magány miatt depressziós, az is csak itt tud kérdezni.

2019. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem normális ember alapból nem jön ide, vagy maximum célirányos kérdéssel.


Ezzel nem megsérteni akarom az itt lévőket. De szerintem a többségnek van valamilyen kisebb-nagyobb baja, zárkózottság, magány kisebb nagyobb formája, barátok hiánya, meghallgatás hiánya, unalom, mások érdektelensége a való életben.


Plusz vannak akik már klinikai szinten problémásak és tele spamelik az oldalt a napi hülyeségeikkel. Balázska, bombanős, munkaügyis, 25 éves és társaik. Sajnos ez utóbbiak erősen rombolják az oldalt és ez meglátszik a színvonalon is.

2019. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-3# igazatok van, én is így látom.
2019. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Körülvesznek még téged is,csak a valóságban nem szembetünö.
2019. júl. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

#3

Szerintem a 21. században az online fórumozás része lehet a teljesen normális életnek is. Az itt jelen lévő emberek egy részét valószínűleg valós ismeretség alapján (is) simán a normális kategóriába raknánk, ahogy pl. az index fórumokon is, vagy bármi más online felületen, facebook kommentfelületen. Ilyen-olyan kisebb furcsaságai amúgy mindenkinek vannak.

Más tészta, hogy kik tűnnek felülreprezentáltnak, kik írogatnak kényszeresen mindenhova (szerintem inkább ők azok, akik körében nagyon gyakoriak a kisebb-nagyobb "problémák", amit írtál).

Üdv,

#2

2019. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ez az oldal hanem az egész világ!

A valóságban meg senki nem hallgatja meg őket, de itt kapnak pár vigasztaló választ is. Talán ezért.

2019. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!