Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyon hiányzik a régi hely...

Róbert dávid kérdése:

Nagyon hiányzik a régi hely ahol laktam, és sirtam ma miatta nem tudtam magam túltenni a költözésen még mindig, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval a 2 kerület margit körút 12 szám alatt laktunk,és nagyon hiányzik honvágyam van. hiába volt albérlet úgy laktam ott mint a saját lakásunk lett volna. május elején költözünk el onnan idén. jobb környéknek találtam az emberek normálisabbak voltak,bár a lakás nemjobb az itteninél. most 3 kerületben lakom,óbudán. hévizi utca nemtudom mennyire mond ezt nektek valamit mennyire jó környék,nyugisnak nyugis,de a régi emlékek megvannak az előzö helyhez. ha esetleg tudtok a közelbe 2 kerület környékén lakást olcsón bérelni bár tudom nagyon felmentek az ingatlanok , nyugodtan írjatok. lehet szó 1 kerületről is. 28/F

2019. júl. 26. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Hát 28 éves férfinek szerintem nem kellene sírnia egy költözés miatt.
2019. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért egy nő sírhat egy férfi meg nem? ez kicsit nem helyénvaló
2019. júl. 26. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Temetésen már láttam férfit sírni, költözéskor még nem, de még nőt sem.
2019. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bírom ezt, a,,nem szokás sírni, egy 28 éves férfinak egy költözés miatt'' mentalit@st... Sőt, manapság, ha nő vagy, ha férfi egy,, felnőtt ember ne sírjon' ' mentalitást. Hányni tudnék ettől a mai világtól, komolyan. Kedves kérdező, még tudlak érteni, lányvagyok, de oly mindegy, ha valami hiányzik, akkor hiányzik, nincs mit ezen szégyellni. Én 3 éve költöztem Budapestről a Balaton nyugati részére, és nemhogy enyhül a,, honvágy'', de egyre inkább erősödik. Anno, elvágyódtam onnan, ma már visszamennék. A költözéskor már kicsit bántam és rossz érzéseim voltak, de mindenki és én is magam azzal nyugtattam, hogy minden változás nehéz, majd megszokom. Hát nem így lett. Egyre határozottabban érzem, hogy borzasztó hiányzik onnét minden.Nekem csak az segít egy kicsit, hogy visszamegyek,, nosztalgiázni'', amikor tudok, maga a lakás is MÉG megvan, de sajnos nincs beleszólásom, hogy ne legyen eladva, ugyanis szüleimé, és már ők sem élnek Pesten, néha feljárnak, de nyilván nem akarnak fenntartási hosszútávon több ingatlant. Nekem marad a reménykedés, hogy ha lesz annyi pénzem, talán vehetek/kivehetek egy lakást még a fővárosba egyszer.
ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!