Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van olyan hely Budapesten,...

Van olyan hely Budapesten, ahol pénzért meg lehet semmisíteni a régi iratokat, számlákat?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, mint a nyomtató, fénymásoló helyek, ahova be lehet menni, használni a nyomtatót, majd fizetek.


Itt meg bemennék, és pl. 5 percig használnám az iratmegsemmisítőt, aztán fizetnék az 5 perces használatért.


Létezik ilyen?



2018. jan. 31. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Iratmegsemmisítővel nem lehet tökéletesen megsemmisíteni a dokumentumokat.

Legegyszerűbb elégetni őket, az biztos siker.

2018. jan. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha csíkokra vágja, és nem nekem kell kézzel, az nekem már elég lenne.
2018. jan. 31. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Megismétlem önmagam, az iratmegsemmisítő után simán össze lehet rakni a lapot, tehát visszaélhetnek az információval.

Amúgy 5 ezer forintnál kezdődnek. Ez nem egy nagy összeg szerintem. Előbb-utóbb behozza az árát.

2018. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy iratmegsemmisítőt.
2018. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem próbáltam még, de a neten olvastam egy egyszerű módszert. Be kell áztatni vízbe a papírokat, majd ha átnevesedtek, akkor vizesen összegyúrni őket egy gombóccá. Ezek után hagyni kell megszáradni a gombócot, majd kidobni a szemétbe.


A megszáradt gombócot már nem lehet értelmesen szétszedni, ha megpróbálja valaki, akkor széttöredezik. A másik fele, hogy egy ilyen papírgombóccal valószínűleg eleve kevésbé kezd el el szórakozni bárki, mintha egy A4-es papírköteg lenne a szemétben.

2018. febr. 1. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb meggyújtani!
2018. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!