Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Idegesítő vagy nem, hogy a...

Idegesítő vagy nem, hogy a szomszed kutyaja a teraszunkra pisil, a fure pedig odapiszkit?

Figyelt kérdés
Szeretem az allatokat de miota ezt oldalat tapasztalom, nem vagyok baratsagos. Nincs kerites ilyesmi, egymas szajaban lakunk. Persze a szuleim is "hibasak", jo viszonyt akartak es ha a cicanak kitettek a kajat, a szomszed kutyus is kapott par falatot. Tehat, ez kb.tizen evre nyulik vissza. Azota egyik szulom már nem el, en pedig ide jottem es.rohadtul idegesit a dolog. Kertibútorok, cserepesvirag pisivel megjelolve. Tény, nekem.se telne sokba foltorolni. A fuben viszont amikor belelepek, felmegy a vernyomasom..Szoltam mar, de ciki az egesz szitu..Neha raszol, neha osszeszedi, de igazan nem valtozott.semmi. Jobb a bekesseg csak.....csak
2019. aug. 9. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Miért telepítesz oda egy kerítést?
2019. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát igazad van. egy vekony drothalo vagy nadkerites. ez mukodne a terasznal

a fú az lejjebb van es ott vegig soveny van, de a kozos reszrol atjar.

a teraszon elgondolkozok. nem rossz otlet

2019. aug. 9. 20:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a szomszéd ezer éve ugyanaz, és jól ismered. Akkor miért nem opció, hogy komolyan megbeszéld vele az egészet? Komolyan elfelejtünk már egymással kommunikálni, emberek? Úgy veszem ki a szavaidból, hogy csak olyan félvállról említetted, neki meg talán olyan természetes, hogy a kutya oda csinál, ahova csak akar, hogy nem vett komolyan.

Ő se teljesen százas mondjuk, legalábbis kétkutyás gazdiként engem rohadtul zavarna, hogy a kutyáim más területén császkálnak, nemhogy oda is sz.rnak, de hát ez én vagyok.

Megmondod neki finoman, kerep perec, hogy ez a helyzet, a kutya odapisil, odakakil, a kerti bútor tönkremegy, ráadásul melegben állati büdös tud lenni, és nem szeretnél emiatt haragot, de zavar. Ezért közösen húzzatok fel egy kerítést. Igen, persze neki is lehetne ennyi esze, az ő kutyája az ő felelőssége, és gondja kellene legyen. Na de hát ha neki ez nem jut eszébe, akkor kénytelen vagy te lépni.

2019. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
A kerítés, térelválasztás jó ötlet. Emellett szánj rá pár órát, hogy alaposan fertőtleníted a kerti bútorokat és a saját részeteket, mert amíg a kutya érezni fogja a saját szagát azokon a helyeken, ahová pisilni szokott, mindig vissza fog oda járni. Érdemes esetleg ultrahangos kisállatot távoltartó berendezéseken is elgondolkodni. A szomszédnak meg mindig szólj, ha a kutya a fűbe piszkít, hogy takarítsa fel, mert ez nem a te dolgod. Egyébként fel lehetne vetni neki, hogy építsen egy tágasabb kifutót a kutyájának a kertben, hátha nyitott lesz az ötletre.
2019. aug. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kihúzol egy könnyű kerítést, és nincs többé probléma.
2019. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!