Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Sehol sem érzem jól magam,...

Sehol sem érzem jól magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A párom miatt Budapesten dolgoztam, nem annyira csíptem a várost. Nemrég szétmentünk, és úgy éreztem nem tudok/akarok tovább ott maradni...felmondtam a munkahelyemen, és átköltöztem Győrbe, viszont itt munkalehetőség nincs olyan amit szeretnék, a város szép, bár unalmasabb mint Budapest.

Rengeteget agyalok, hogy inkább Budapest, ahol mindig van mit csinálni, és rengeteg a munka, vagy Győr, ahol nem igazán van munka, de nyugisabb (és kicsit unalmasabb is, főleg télen)...

Totál megkattanok már ebben...



2019. szept. 9. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Győrben nincs meló? Akkor én pécsiként mit mondjak? :(
2019. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Van, csak gyárak...Olvastam Pécsről is, ott sincs...tök gáz...Magyarországon kb döntened kell arról, hogy jól akarsz e élni, vagy élhető helyen akarsz élni...max akinek jó végzettsége van, az minden nagyobb városban talál megfelelő állást, de pl én, aki ügyintézőként dolgozott, nem sokan fognak értem kapkodni...

Munkanélküli vagy?

2019. szept. 9. 15:26
 3/10 anonim ***** válasza:

" átköltöztem Győrbe, viszont itt munkalehetőség"


Győriként 10 perce röhögök ezen a kijelentésen. Itt csak az nem dolgozik aki nem is akar. Nyilván ügyintézőként nem fognak rögtön az audi vezérigazgatójává tenni.

2019. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Te mit dolgozol?
2019. szept. 9. 15:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Rengeteg bank és állami szerv keresi az ügyintézőket. Győrben is.
2019. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi a foglalkozasod amit itt nem találsz?
2019. szept. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Tanítok, meg ingatlanokat adok bérbe.


Itt Baranyában az a nagy gond, hogy annak idején teljesen lenullázták a szén, és az Urán bányászatot is, valamint később megszűnt az egykor közel 10ezer főt foglalkoztató Elcoteq is, és ezek helyett nem nagyon van semmi. Pár cég ugyan megtelepedett azóta Pécsett, de ezek fentiekhez képest foglalkoztatás tekintetében eltörpülnek. Pl. Komló egykor hazánk egyik leggazdagabb városa volt, a bányászat megszűntével viszont gazdaságilag, és demográfiailag is rohamos hanyatlásnak indult, és ez sajnos jelenleg is tart

2019. szept. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Itt Győrben én úgy látom csak a gyár van, meg sok bolti eladói állás...ha annyi meló van, a profession-ön is miért csak 200 állás van, amiből kb 150 gyári munka...Én közgazdász vagyok Ker markegint szakiránnyal, viszont nem igazán dolgoztam még szakmában, pénzügyi ügyintéző voltam egy ideig, azon kívül ügyintéző, legutóbb titkárnő egy számtech osztályon. Beküldtem egy két állásra amire megfelelő lettem volna, ügyintézői állás, másnapra lekerült a hirdetést, és semmi behívás...nem tudom meddig kéne itt keresgélni, de nem életcélom hogy bevállaljam 3 műszakban a gyárat hogy legyen valami...vagy ha van is ilyen irodai meló, nem tudom hol keressem...
2019. szept. 22. 14:11
 9/10 A kérdező kommentje:
Marketing, bocsánat..
2019. szept. 22. 14:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Eurostat, OECD statistics...


Nézd meg! És meglátod, hogy a magyar régiók között is mekkorák a különbségek.

2019. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!