Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Lakóhely, szomszédok

A kérdés

Sehol sem érzem jól magam, mit tegyek?

Sziasztok!

A párom miatt Budapesten dolgoztam, nem annyira csíptem a várost. Nemrég szétmentünk, és úgy éreztem nem tudok/akarok tovább ott maradni...felmondtam a munkahelyemen, és átköltöztem Győrbe, viszont itt munkalehetőség nincs olyan amit szeretnék, a város szép, bár unalmasabb mint Budapest.

Rengeteget agyalok, hogy inkább Budapest, ahol mindig van mit csinálni, és rengeteg a munka, vagy Győr, ahol nem igazán van munka, de nyugisabb (és kicsit unalmasabb is, főleg télen)...

Totál megkattanok már ebben...

Keress kérdéseket hasonló témákban: Budapest, Győr, költözés

szept. 9. 15:21  Privát üzenet  

A válaszok
Győrben nincs meló? Akkor én pécsiként mit mondjak? :(

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont szept. 9. 15:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Van, csak gyárak...Olvastam Pécsről is, ott sincs...tök gáz...Magyarországon kb döntened kell arról, hogy jól akarsz e élni, vagy élhető helyen akarsz élni...max akinek jó végzettsége van, az minden nagyobb városban talál megfelelő állást, de pl én, aki ügyintézőként dolgozott, nem sokan fognak értem kapkodni...

Munkanélküli vagy?

# 2/7Időpont szept. 9. 15:26 Privát üzenet

" átköltöztem Győrbe, viszont itt munkalehetőség"

Győriként 10 perce röhögök ezen a kijelentésen. Itt csak az nem dolgozik aki nem is akar. Nyilván ügyintézőként nem fognak rögtön az audi vezérigazgatójává tenni.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont szept. 9. 15:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Te mit dolgozol?

# 4/7Időpont szept. 9. 15:56 Privát üzenet
Rengeteg bank és állami szerv keresi az ügyintézőket. Győrben is.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont szept. 9. 15:56 Privát üzenet
Mi a foglalkozasod amit itt nem találsz?

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont szept. 17. 11:24 Privát üzenet

#1 vagyok. Tanítok, meg ingatlanokat adok bérbe.

Itt Baranyában az a nagy gond, hogy annak idején teljesen lenullázták a szén, és az Urán bányászatot is, valamint később megszűnt az egykor közel 10ezer főt foglalkoztató Elcoteq is, és ezek helyett nem nagyon van semmi. Pár cég ugyan megtelepedett azóta Pécsett, de ezek fentiekhez képest foglalkoztatás tekintetében eltörpülnek. Pl. Komló egykor hazánk egyik leggazdagabb városa volt, a bányászat megszűntével viszont gazdaságilag, és demográfiailag is rohamos hanyatlásnak indult, és ez sajnos jelenleg is tart

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont szept. 17. 13:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Sehol se érzem magam otthon?
Pályakezdő, okj vizsgás illető vagyok, de sehol egy állás, szakmámban hülyének érzem magam, mit tegyek?
Ugy érzem nem tartok sehol az életben! Jól érzem?
Nem borotválom magam sehol teljesen, csak annyira, hogy normálisan nézzen ki, miért néz le mindenki, baj, hogy igy érzem jòl magam?! 18F
Sehol sem érzem jól magam, mert mindig máshová vágyom?
Miert szorongok minden helyzetben? Mindig egyedul erzem magam. Nem tudok sehol felszabadulni. Miert van ez?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Lakóhely, szomszédok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!