Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugy érzem nem tartok sehol az...

Ugy érzem nem tartok sehol az életben! Jól érzem?

Figyelt kérdés

Most így a következő vizsgam előtt amikor tudom hogy meg fogok bukni.


Eleve 2 év késéssel kezdtem az egyetemet így már esélyem sincs módosítani mert soha nem fogok a végére érni.


Előtte külföldön dolgoztam több kevesebb sikerrel, nagyon vágyom vissza ez az ami eddig motivált.


Sajnos depresszióba estem és a családom ráadásul életképtelen szerencsétlenek gittegylete akik mindent ott rontottak el ahol tudtak.


Teljesen úgy érzem el vagyok veszve. Ti mit tennétek a helyemben ?


2018. márc. 24. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ne aggódj, majd megoldódnak a dolgok. Nem a diplomától leszel valaki. Például kezdhetnéd ott h nem beszélsz így a családodról a hátuk mögött.
2018. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Vagy szenvedd ki a diplomát, vagy hagyd abba és menj külföldre, ne a családodtól várd, hogy tolják a szekered már felnőtt emberként.
2018. márc. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én beiratkoznék valami rendszeres sportra. Mozgás sokat tud segíteni. Kell hozzá étrend is. Amikor meg már nem voltak előadásaim, vállaltam rendszeres munkát. Lelkibajkor pedig szakemberhez fordultam, meg kutattam könyvekben, hogy mi miért van, és milyen megoldási lehetőségei vannak a problémámnak. Az állandóság tett rendet az életemben. Mindennek meg volt a maga ideje, mindenért tudtam tenni, minden szükségletem kielégült.


Mentem társaságba, ott lett barátnőm, megtanultam pozitív lenni és tenni magamért, szüleimnek meg nem hagytam, hogy lehúzzanak. Saját döntésük a szarban élni, én nem szólok bele :)

2018. márc. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!