Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sehol sem érzem jól magam,...

Sehol sem érzem jól magam, mert mindig máshová vágyom?

Figyelt kérdés

Bárhová megyek, sehol sem tudom jól érezni magam azokkal az emberekkel, akik ott vannak, mert mindig elvágyódom. Nézem a sok ismerőst facebookon és annyi emberre irigykedem. Így, hogy nem tudok ott lenni sosem igazán, ahol vagyok, kapcsolatokat is nagyon nehezen alakítok ki. Egyedül vagyok nagyon, alig van 1-2 barátom (ők is otthon ülnek), párom még sosem volt, pedig eléggé csininek mondanak:(

Már próbáltam, hogy váltok hogy az éppen aktuális vágyott helyen legyek. De sajnos ez sem segített, mert találtam megint egy újabb dolgot...

Hogyan lehet ebből az ördögi közből kiszabadulni?

Volt már valaki hasonló helyzetben?


2015. márc. 14. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy önálló, önellátó? Lehet, hogyha saját magadnak kellene megteremtened mindent magad körül, akkor talán jobban ragaszkodnál egy helyhez és nem lenne ez az állandó késztetés az új helyek iránt.
2015. márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mióta van kutyám, ő annyira a mának él, hogy én is eltanultam tőle ezt. Akár olyan egyszerű dolgoknak is örülünk mindketten, hogy megyünk sétálni. Én nézem a kirakatokat, ő meg szagolja a pisiket. Ez egy teljesen jó program, nem vágyódom máshová közben :D
2015. márc. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kinek mi... :D
2015. márc. 15. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!