Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » London túlzsúfolt?

London túlzsúfolt?

Figyelt kérdés

Holnap utazom repülővel Londonba, ahol au pair-ként (babysitter) fogok dolgozni július végéig. Most kétségeim és rossz érzéseim támadtak, mert eléggé zsúfolt az a város és én, aki eddig világéletemben kisvárosban éltem, London eléggé zsúfolt részére költözöm (Kingston).

Tudtok javaslatokat vagy tapasztalatokat mondani ezzel kapcsolatban? Van errefele valamilyen csendesebb, nyugodtabb környék esetleg?



2019. szept. 15. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
London lakossága több, mint 8 millió fő, az agglomerációval együtt lakossága 13-14 millió. Valószínűleg, hogy utazol, nem ma dőlt el, jól átgondolhattad a lépést a kisvárosból Londonba. Parkok azért vannak. Jó utat!
2019. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Budapestnel nem zsufoltabb...
2019. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Rákerestem. Londonban Kingstonként egyetlen területet találtam (Kingston upon Thames), de az egy külvárosi kertvárosi rész, végig kertes társasházakkal, ahol van pl egy 89 hektáros (!!) kastélypark is (Hampton Court Park), tele növényekkel, virágokkal, állatokkal.


Maga a városrész is ránézésre olyan, mint egy itteni kisváros...


Szóval szerintem nem stimmel... tuti nem ide mész majd, mert ez nagyon szellős hely ahhoz képest, mint amit leírsz.

2019. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm! Én is ezt találtam, csak nem voltam benne biztos. Köszönöm a megerősítést! :)
2019. szept. 15. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg kingstonban dolgoztam rengeteget. A high street meg a környékén nagy a nyüzsgés igen amúgy valóban gazdag kertvárosi feelingje van. Nem messze van a richmond park ott bõven van helyed relaxalni es 10perc busszal van. Meg a bushy park is arra van. Hounslowba ne gyere szörnyű ilyen szempontból.
2019. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A high streeten mindig sokan vannak de ha nem belvárosba költözöl akkor nem túl zsúfolt. Persze ha most falun laksz akkor biztos meg kell szokni. Én egy 2-3 ezres faluból vagyok dr nem volt nehéz megszokni sőt már jobban szeretem azt hogy nem olyan kihalt minden.
2019. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!