Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hova lenne érdemes megpattanni...

Hova lenne érdemes megpattanni Magyarországról?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és már most rettenetesen besokalltam a magyar társadalomtól. Valahova le kellene innen pattanni, nem is tudom, hogy hova, de minél előbb és jó messzire.

Valamelyik skandináv országon filózom, mert arrafelé elég magas az életszínvonal és úgy tudom, hogy az emberek is nyugisak, lassúak és jófejek. Van jogsim, van autóm és 2,5 milkám, angolul is jól beszélek.

Ti merre mennétek a helyemben?



2019. szept. 15. 15:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Képzettséged is csak van valami... nem?

Ha nincsen még, csak egy érettségi, akkor azt javaslom, hogy szánj rá pár évet, legyen egy szakmád, amit külföldön is keresnek, legyen kis gyakorlatod (fél év is elég lehet), tanuld meg a nyelvet!


Mert aki itthon nem életképes, az külföldön sem lesz az!

2019. szept. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Skandináviával szemezgetek én is, bár én angliából megyek. Ide ne gyere semmiképp, nem a brexit made att, de itt nehezen fogsz nyugis életet élni friss bevándorlóként. Skandináviában amúgy ha már itt tartunk, de lehet ott elõbb megtalálod a magadnak tetszõ életet.
2019. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!