Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Öregnek nézek ki, hogy a...

Öregnek nézek ki, hogy a házban lakó középiskolás lányok csókolommal köszönnek 34 évesrn?

Figyelt kérdés

Elég furcsa ez nekem. Sportoló voltam, jelenleg személyi edző vagyok, sportos-fiatalos fizikummal és öltözködéssel, stílussal. Eléggé zavaró, hogy pl két 17 éves barátnő a házból csókolommal köszön! Mégha azt mondanák jó napot kívánok... de ez a csókolom! Ennyire öreg vagyok a szemükben? Én ennyi idösen a hasonló korú hivatásos focistát simán letegeztem és haverok voltunk.

Mondjam nekik hogy tegezzetek nyugodtan? Azt hittem ha kedvesen sziával köszönök azzal veszik a lapot majd.


2019. szept. 17. 15:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Dehogyis vagy öreg. Mond nekik h tegezzenek és akkor közvetlenebbek lesztek egymással!
2019. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem... csak tizenévesen én is jónapottal köszöntem a már 30-asoknak.

Veled egykorú vagyok, de ezt valahogy feltudtam fogni...


Veszik a lapot... aha, nem emlékszel, mikor gyerekkorodban a felnőttek mindig sziával köszöntek, te vissza sziáztál? Vagy mi? :D

2019. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem, mert énis tegeztem akkor a nálam 10-15 évvel idősebbeket. Kivétel a hivatali személyeket.
2019. szept. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%

Örülnék neki, ha végre jó napottal köszönnének. Némelyiknek az anyjuk lehetnék.


De orba-szájba letegez minden kisgyerek, meg ismeretlen ember.

2019. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Kb 19 lehettem, mikor elkezdtek magázni. Mindeközben még ma is, 10 évvel később MINDEN alkalommal meg kell mutatnom a személyimet, ha alkoholt vásárolok, vagy bemegyek egy dohányboltba. :D Ki érti ezt?

Amúgy mondd nekik, hogy tegezzenek. Ez a csendőrpertu inkább bunkóságként értelmezhető, ők meg fiatalabbként nem fogják felajánlani.

2019. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%
Igen, így a kinézeted alapján.
2019. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Nem öregnek, csak a korodnak megfelelően. Én is belefutottam ebbe párszor (35 vagyok), aztán rájöttem, hogy ez a természetes. Ha belegondolsz, kétszer annyi vagy, mint ők.
2019. szept. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a csókolom szót utálom a legjobban.

10 éve sem értettem mit akarnak a gyerekek középkorú vagy idős bácsikon "megcsókolni", hogy azt mondják ffiaknak köszönés képp, hogy csókolom...és majdnem minden fiatal, pedig csak 21 éves vagyok.

Soha nem használtam ezt a szót.

Viszont igen, ha zavar nyugodtan megkérheted őket.

2019. szept. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
A csókolommal van a bajom! Egy fiatalos (mások szerint is), sportos 34 éves férfinak ne köszönje már ezt egy majd 18 éves nő! Akkor mondja hogy jónapot. A csendőrpertuval azt akartam jelezni hogy tegezzenek ők is. Amúgy az utolsó barátnöm 22 éves volt, ezért is fura :D
2019. szept. 17. 18:14
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolj: Hát jó! Csókolj!:))
2019. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!