Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mivel tudom én is idegesíteni...

Mivel tudom én is idegesíteni a fölöttem lakó szomszédot?

Figyelt kérdés

Rendszeresen tologatja a széket és este is gyakran felébredek egyéb koppanó zajokra. Szép szóval nem megy.

A kötekedő, kombinálós válaszokat ignorálom!

Köszi


2019. jún. 15. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem attól menne a falnak, ha elköltöznél ki a pusztába.
2019. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Szexelj éjjelente,vagy maszturbálj.
2019. jún. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Maszturbálj és csinálj úgy mintha mással szexelnél.
2019. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Szep szoval eddig mi tortent?
2019. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Csapasd max hangerőn az ajtaja előtt: https://www.youtube.com/watch?v=hhp_ExSjY7M
2019. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

A koppanó zajokra minél gyorsabb szankcióval kell reagálnod.


Beszerzel vagy eszkábálsz egy olyan hosszú botot (este az ágyadban fekve használhatod) és egy rövidet, amit nappal állva-ülve használsz.


Amikor a szomszédod életjelet ad a létezéséről, te azonnal felkopogsz hármat, ennyivel nyítsz, a további életjelek során négyet, mindig eggyel többet.


Miért jó ez neked?

Levezeted vele a dühöt.

Miért jó ez a szomszédnak és neked? Azonnali visszajelzést kap, hogy az imént nem tartotta be a jószomszédhoz méltó egyezményt.


Ha megszünik a részéről az életjelek mutatása, ezt neked kell folytatni éjjel háromkor három kopogás, és négykor négy kopogás, ezt addig csinálod, amíg nem kopog vissza, hogy él. Most nálad a labda a te térfeleden, élvezd ki a hatalmat.

2019. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy nem is tudja, hogy zavar téged. Próbálj meg udvariasan beszélni vele első körben, pl. hordjon mamuszt vagy tegyen le szőnyeget. Nem valószínű, hogy csak azért zajong, hogy téged bosszantson. De ha udvariatlanul reagál, akkor sajnos te vagy rosszabb helyzetben, lentről fölfelé kevésbé lehet zajt kelteni (a plafonon nem tudsz járni, ugye, ha meg felkopogsz, esélyes, hogy levered a saját vakolatodat). Ha távfűtés van vagy házközponti, a csövek megbízhatóan vezetik a zajt, de azzal nem csak őt, hanem az összes lakót idegesíted.
2019. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam, elkerülte a figyelmemet a "Szép szóval nem megy" Próbáltál már beszélni vele vagy csak feltételezed, hogy barátságtalan lenne? De azt fenntartom, hogy nem valószínű, hogy a te bosszantásodra zajong.
2019. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell idegesíteni; felmenni hozzá és értelmes ember módjára megbeszélni vele.
2019. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Levelet írtam neki. Nem támadót, hanem kulturált hangvételűt.

A felkopogást valamilyen hosszú eszközzel én is gondoltam, csak a mennyezeten hungarocell dekor van.

:(

2019. jún. 17. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!