Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha olyan társasházban élünk...

Ha olyan társasházban élünk ahol 3 külön lakás van, akkor hogy kell elintézni, hogy kapjunk egy külön kukát mi a párommal?

Figyelt kérdés

Folyamatos konfliktus van a szomszédokkal a kuka miatt, mivel néha elfelejtődik a ki meg behozatal.

Én egy éve lakom itt , ha látom hogy kinn van behozom.

Párom dolga volt, hogy kivigye, viszont most jelenleg mivel gerincsérve van nem is kicsi, nem szeretné kivinni, nyilván érthető, mivel épphogy megúszta a műtétet, de tulajdonképpen bármikor kiszakadhat neki.

Ha kell én viszem ki, de elnézést nőként nem szeretném állandóan ezt hallgatni, hogy vigyem ki a kukát.

Megcsinálom, de akkor ha nekünk külön kukánk lenne nyilván nem is kellene annyira sűrűn kivinni. Hogy lehetne ezt kérvényezni? Hely csak egy kukának van, de az udvarban tárolhatnánk a saját területünkön ott elférne?

Fogalmam nincs hogy mennek ezek a dolgok, én eddig albérletben voltam és ott közös konténer volt , nem értek hozzá. Abba minden belefért.

itt meg egy normál méretű kukára vagyunk nyolcan.



2019. szept. 19. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Regényírás helyett keresd ki itt a választ ha fővárosi vagy: [link]
2019. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!