Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nem nagyon szoktam más vélemén...

Nem nagyon szoktam más véleményén idegeskedni, de most visszahallottam valamit és 4 napja idegeskedem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki mindenkinek azt hireszteli, hogy én gonosz vagyok és irigy, és hogy ő engem nagyon utál. Sosem beszélgettem még vele, egyszer találkoztunk, akkor sem köszönt nekem még vissza sem. Őszintén mondom, nem tart a környezetem gonosznak és irigynek, és egyik sem vagyok. Valószínűleg kicsit ő lehet irigy, mert én nemrég diplomáztam kitűnőre, ő meg csúszik. Nem tudom, de valamiért zavar hogy valótlan dolgokat terjeszt, főleg úgy hogy sosem beszéltünk
2019. szept. 25. 12:55
 1/4 anonim válasza:
36%
Szerintem beszèlgess el azzal a lánnyal. Kérdezd meg mi oka annak hogy ilyeneket állit rólad. Mit ártottál neki. Azt írtad sosem beszélgettél még vele. Na most itt az ideje.
2019. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki igazán szeret és ismer, úgysem fog neki hinni. Ne foglalkozz vele! Nem érdemli meg, hogy szorongj miatta!
2019. szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ismered ezt a lányt, senkid, nem az életed része, akkor mégis kit érdekel, hogy mot gondol vagy mond rólad? Magát minősíti vele, nem téged. Aki ismer téged, az úgyis tudja az igazságot, mindenki más véleménye teljes mértékben lényegtelen. Ugye nem akarod hagyni, hogy valami random emberek véleménye befolyásolja az életminőséged?
2019. szept. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha meg akarod sz.vatni a lányt, és van bizonyítékod is, ill. tanúk, akkor jelentsd fel rágalmazásért. Majd fizettetnek vele egy kis sérelemdíjat a részedre, és akkor majd el fog menni a kedve ettől a szokástól.
2019. szept. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!