Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mikor szoktátok bekapcsolni a...

Mikor szoktátok bekapcsolni a fűtést, mitől függ nálatok ez? Most már megy nálatok?

Figyelt kérdés
2019. szept. 29. 11:12
 1/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha fázunk, bekapcsoljuk, aztán elvan őrlángon a cirkó. Ha nem kell, akkor úgysem indul el. Ha hideg van, akkor meg fűt. Már beindítottuk, mert voltak hűvösebb éjjelek, de nappal nem nagyon megy.
2019. szept. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak örlang megy.

Nalunk ejszaka ugy beàll a meleg valahogy hogy füteni semmikepp nem kellett még eddig. Söt resnyire ablakot nyitok hogy jarjon a levegö.

2019. szept. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fázunk akkor kapcsoljuk be,még nem kellett idén
2019. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is saját cirkóm van. Volt már, hogy ment éjszaka és reggel is be szoktam fűteni kicsit a fürdőt. Fázik az alfelem.

Nappalra még lehúzom teljesen a termosztátot, hogy ne kapcsoljon be véletlen se feleslegesen.

Ez az első lakás, ahol én mondom meg, mikor fűtök. Élvezem rendesen!

Eddig vagy távfűtés volt, vagy a társasház saját kazánról fűtött, de ott meg a lakók 50%-ától függött, hogy mikor indult a fűtés.

A saját fűtés egy hatalmas áldás!

2019. szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk még nem megy. Sőt, nyitott ablaknál alszom. Ha a belső hőmérséklet tartósan 19 fok alatti, akkor kapcsolom be, 19,5 fokra állítva (így 20 fokra fűt és utána 19-nél kapcsol be, mert 0,5 fokos toleranciával működik).
2019. szept. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még 21 fok van a lakásomban. Ha fűtés nélkül lemenne 19-20 alá, akkor bekapcsolnám.
2019. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Amikor normál otthoni ruhában is fázunk. Október 15-én magától kapcsol a távfűtés de konkrétan felvenni a radiátort novemberben szoktuk.
2019. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!