Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd nem engedi bekapcso...

A szomszéd nem engedi bekapcsolni a légkondit, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Panel legfelső szintje, kátrányos lapostető + egy hiszis szomszéd mellettem.

Ablak klíma van, ami valóban hangosabb egy modernebb egységnél, viszont max 40 percet megy, mert amúgy is sokat fogyaszt. Egy nap kb 3-4x megy/menne. Ezt a klímát 3. éve használom, de csak most találta ki a szomszéd, hogy ettől fáj a feje, és sűrű felkiáltójeles üzenetekkel bombáz, ha be merészelem kapcsolni. Neki egyébként 2 klíma is megy, így könnyen magyaráz...

Most komolyan fulladjak meg a 41 fokos lakásban? Mit lehet ilyen gyoggyant szomszéddal csinálni?



2015. júl. 20. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem lépi át a zajártalom szintjét, akkor bekapcsolhatod. Az ő kitalációja miatt ne te szívjál már. Másrészt a rozsszomszédi viszonyt táplálod ezzel.
2015. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nyugodtan kapcsold be, és ne foglalkozz vele. Ha beszól, mondd, hogy neki is megy folyamatosan, és innentől kezdve ez téged nem érdekel. Amíg nem az éjszaka közepén használod, addig nem igazán zavarhatja.
2015. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát én nagy íveben lesza*nám, kapcsold be és küld haza a francba
2015. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem gondolom hogy átlépi a zajszintet, ez csak őt zavarja, a másik 3 szomszédot nem. Persze nem nyomatom egész nap, de tavaly például még éjszaka is bekapcsoltam negyed órára, a kutyát nem érdekelte. A kedves szomszédot sem, tehát nem értem mi változott most.

Sajnos albérletben vagyok, annyira nem ugrálhatok.

2015. júl. 20. 14:34
 5/14 A kérdező kommentje:
Estére nem szoktam bekapcsolni, akkor szellőztetek inkább.
2015. júl. 20. 14:45
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Kapcsold be. Ha továbbra is sír érte mond meg neki hogy még 1 ilyen és feljelented zaklatásért.
2015. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De csak bérlő vagyok, akkor is mondjam hogy feljelentem?
2015. júl. 20. 14:50
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
A klímát a tulaj szerelte fel?
2015. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem zajos a kima, akkor nyugiodtan használhatod.


Viszont azt közölheted vele, hoyg ha nem áll le az üzenetekkel, akkor feljelented zaklatásért.

2015. júl. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A klíma saját, a főbérlő tud a dologról, de messze nem érdekli.
2015. júl. 20. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!