Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti nem rugnátok fejbe azt aki...

Ti nem rugnátok fejbe azt aki ilyenkor télen műanyaggal és szeméttel fűt be?

Figyelt kérdés
Az egész utcába égett műanyag szag és büdös van estétől, ki nem lehet menni. Hogy rohadna meg az ilyen komolyan. Nem kaptak idén fidesztől fát? Minden egyes nap van valami barom aki befűt az otthoni szeméttel pedig még nincs is annyira hideg. Mert ha a minusz 30 fok lenne és a gyerekei megfagynának akkor még értem, de könyörgöm ma 20 fok volt. Muszáj egy hülye ember miatt az összesnek szívnia?

#fejberugás
2019. okt. 24. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem muszáj. Fel lehet nyomni, birtokvédelmet kérni a jegyzőtől, aztán várni hogy felszólítsák majd büntessék aki így tüzel. A neten tombolni természetesen egyszerűbb.
2019. okt. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
A fejberúgás nem egy kultúrmegoldás, én egyszerűen csak úgy megbüntetném hogy beleháborodik, ha nem tudja kifizetni akkor jelzálogot a házra, a végén mehet az utcára.
2019. okt. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha égett műanyagszagot érzel, akkor az sem biztos, hogy fűtenek. Lehet, hogy csak a színes fémgyűjtők égetik a kábelről a szigetelést.
2019. okt. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%
Ezért költöztem városba, mert a fűtési szezonba füstben állt az egész falu. Most Pesten élek, és friss hegyi levegő ez a faluhoz képest.
2019. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BRUTAL TV ***** válasza:
64%

Merre élsz ha szabad tudni ?

Mert normális falusi környezetben max a cigányok gyújtanak be ilyesmivel.

Kíváncsi lennék hogy oldanád meg ezt a helyzetet valójában mert a fejberugáshoz nem hinném hogy lenne vér a pucádban barátom.Hiszen ide gyakorira fosod a bánatod.

2019. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már megint ez a cigányozás. Dehogy a cigányok. A magyarok is minden szarral befűtenek. mert gyűlik a szemét a házban és nem akarnak vele foglalkozni. Nem etnikai kérdés, hanem alapvető emberi viselkedés. Nekem mindegy milyen nemzetiségű. Nyilván átvitt értelemben értem, ezzel szemléltetem, hogy nekem kb így esik amikor a friss levegő helyett a szénmonoxidot szívom esténként. Ez a súlyát jelzi, nem szándékot.
2019. okt. 24. 23:06
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

A legbosszantóbb, amikor az ember kitereget mondván jó idő van hamar megszárad, és persze valamelyik szomszéd ekkor kezd el mindenfélével fűteni, vagy mikor szellőztetnék, de nem tudok.

Az a baj ezzel, hogy feljelenteni sem nagyon lehet az ilyet, mert nem látod honnan jön csak a szagot érezni, ami nem csak 1-2 házzal arrébb jut el, ráadásul nem csak egy ember csinálja ezt.

Ja és nem cigány környéken lakom, úgy néz ki ez általános probléma kertvárosban és faluban. Engem itt igazából a legjobban az csesz fel amellett, hogy rohadt környezetszennyező, hogy mások egészségével játszik a sok gyökér, mert nem tud fával fűteni, persze autója mindnek van, szóval ez nem is anyagi kérdés ezeknél az embereknél, hanem szimpla ostobaság és nemtörődömség.

Tettlegességig sosem tudnék elmenni, de amikor elborulok, akkor elképzelem, hogy eldugul a kéménye az ilyen baromnak. :)

2019. okt. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem rúgnám fel, de nagyon nagyon nagyon remélem, hogy valamikor már elkezdik az ilyeneket sz*rrá bírságolni.

(Amúgy vicces, nálunk a faluban kifejezetten az újgazdagok jellemző szokása ez, hogy műanyagot, gumit és társait égetnek. Szerintem ez valami mentális probléma lehet.)

2019. okt. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
A fejberúgás is jó megoldás. Az előzetesben már biztos nem fogod érezni a szagot. 😄
2019. okt. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Én elköltöztem úgyhogy nem tudom, mit tehetnél. Én semmit nem tudtam... de átérzem, konkrétan a hajam és a ruháim is füstszagúak lettek. Ilyenekkel kellene foglalkoznia a rendőrségnek...
2019. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!