Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Vidékről költöznék Pestre...

Vidékről költöznék Pestre hallottam 16. kerületi (Rákoszentmihály) Diófa utca 89-ről, hogy nincs áram lakók drogosak betörések vannak tele szeméttel patkánnyal esetleg válltozott a helyzet? Nem szeretnék odamenni, hogya képen palota élőben meg nyomor

Figyelt kérdés

2019. febr. 21. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
2019. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

A 16. ker. a pesti oldal egyik legjobb kerülete.

Nem kötelező oda költöznöd ha találtál egy olyan házat ahol ilyenek az állapotok és ezért szerinted az összes ház ilyen!!

2019. febr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a cím nagyon híres/hírhedt a neten. Mielőtt kiveszed, tájékozódj személyesen. Én az olvasott hírek alapján nem költöznék oda.
2019. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3/3 igen énis olvastam főleg egy közösségi oldalon ami a rosszabb hogy láttam képeket és ahogy hallom (olvasom) a legjobb lakó az most bukot le hogy ahány irat annyi név illetve annyi születési dátuma van és ha ilyen egy 19 éves gyerek aki mintalakónak van kikiáltva akkor kicsit félve gondolok bele milyen lehet aki nem mintalakó. Csak ez kicsit nekem hihetetlen volt ,hogy a városba ilyen helyek még vannak .Természetesen SENKIT NEM NÉZEK LE AZ ÉLETKÖRÜLMÉNYEI VÉGET !
2019. febr. 22. 19:42
 5/5 anonim válasza:
Sajnos a hír igaz. De látnád csak a 16. kerületi Attila utca 16. OSB Lakóparkot! Kiabálás, verekedés, szemetelés, patkányok, nyomortanya. Hetente van kint rendőr, mentő. Kerüld ezt a két házat messziről! Ugyanannak a "tulajdonosnak" az érdekeltsége mindkét ingatlan. Gáz rég elzárva, a létező összes szolgáltatónál hatalmas hátralék!
2020. szept. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!