Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hangos, kerti házibulit...

Pasi30 kérdése:

Hangos, kerti házibulit kertes háznál hogyan lehet leállítani? Foglalkozik ilyesmivel a rendőrség? Mi van, ha kihívom és a szomszéd valahogy bosszút áll?

Figyelt kérdés
Azért nem szólok neki, mert ha szólok hogy halkabban, és mégsem lesznek halkak és mégis rendőrt kell hívni esetleg, onnantól tudni fogja hogy én voltam. Nem a szórakozásukat akarom elrontani, de a pihenéshez nekem is jogom van.

2019. okt. 26. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Akkor kérd szépen meg, hogy kicsit halkabban!
2019. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hírnök ***** válasza:
56%
Még hangosabb zenét kapcsolj be.
2019. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Foglalkozik, mindenkinek joga van a saját házában békében lenni. Úgy hívd fel, hogy csendháborítást, hangos zenét akarsz bejelenteni. Éjfél után pláne illene lehalkítaniuk, úgyhogy hívd ki a rendőrséget nyugodtan, ne tipródj.
2019. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én igazából a szomszéd bosszújától félek, hogy akkor valamit kitalál, pl. zene lekapcs, de majd ordítoznak néha, mire kijön a rendőrség lecsendesednek, meg néha majd éjjel csak 1 percre megdöngeti, hogy mire kiér a rendőr már csönd és sötétség van stb.
2019. okt. 26. 23:55
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, akkor féljél a dübörgő zenében, pasi30. Mi majd alszunk helyetted is.
2019. okt. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14%
Balázska, te vagy az?
2019. okt. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!