Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » ÓZDON mennyire lehet emberi...

ÓZDON mennyire lehet emberi körülmények között élni? Lakást venni ott?

Figyelt kérdés

Kérdésem cseppet sem poénszerű, nagyon komolyan kérdezem, hogy érdemes e oda költözni.

20 éves leszek, gyermekotthonban nőttem fel. Az államtól kaptam 2 millió Forint támogatást, nagymamámtól pedig 3 millió Forintot örököltem. Van tehát 5 millió Forintom. Nevetséges összeg, de másnak még ennyi sincs.

Májusban érettségizem, mellette dolgozom. Szeretnék továbbtanulni, valami szakmát.

Sajnos ennyi pénzből lehetetlenség Pest megyében -a hol épp élek - otthonhoz jutni, ezért kétségbe vagyok esve.


Ha veszek 2-3-4 millió Forint Otp-t, esetleg szóba jöhet, Pécs, Baja, Balassagyarmat, vagy Szolnok.

Leszögezem, hogy semmi és senki nem köt engem sehova, bárhova mehetek.


Kérlek adjatok tanácsot. Akár a főkérdéstől eltekintve is várom a segítő szándékú ötleteket.


És köszi!



2019. okt. 28. 17:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Minél drágább, annyival kevesebb cigány szomszédod lesz.
2019. okt. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát... sajnos ez van. De halkan megsúgom, a cigánnyal kevesebb gondom akadt eddig, mint a magyarral. Pedig 3 évet dolgoztam vendéglátásban, most a kereskedelemben vagyok. Szóval a cigánysággal nincsen bajom. Nem kell kekeckedni velük és nincs baj. Én ezt gondolom.
2019. okt. 28. 17:37
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem a magyarok szokták kezdeni a kekeckedéseket.
2019. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs gondod velük és mindegy a város, akkor ott nézelődj, ahol munkát is találsz és a legolcsóbb.
2019. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy hol veszel lakást, hanem az, hogy hol tudsz elhelyezkedni a munkaerőpiacon. Ha van biztos és jól fizető állásod akkor vegyél lakást. Esetleg ha állami gondozott vagy hátha kapsz ingyenes vagy kedvezményes lakhatást.
2019. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok állami gondozott. Voltam csak.
2019. okt. 28. 18:15
 7/13 anonim ***** válasza:

Én Hajdú-Bihari vagyok, Debrecen mellett.

Az árakat csak itt ismerem.

De nem mennék Ózdra semmi pénzért.

Itt van 3-4-5 millióért lakható, csinos kis ház.

Nem Debrecen, hanem vidék, de kb fél óra az út, kocsival meg a fele.

Hitelt mire szeretnél felvenni? Nem kapnál.

Ennyiből kell gazdálkodnod, amid van.

Egyébként itt munkalehetőség is van bőven, fejlődik a térség rendesen.

2019. okt. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Dolgozom. Jól keresek. Arra vennék fel hitelt. Ne okoskodj már kérlek, mi vagy te? Hitelszakértő?
2019. okt. 28. 19:08
 9/13 anonim ***** válasza:

Állítsd le magad, te kérdeztél, én válaszoltam!

Nem azért írod ki a kérdést?

Ha már ilyen kedvesen érdeklődtél: igen, ezen a területen dolgozom.

19 évesen NEM fogsz kapni, törődj bele.

Hiába dolgozol pár hónapja.

Ilyen stílussal meg munkád se lesz sokáig.

2019. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

"Kérlek adjatok tanácsot. Akár a főkérdéstől eltekintve is várom a segítő szándékú ötleteket."


Közvetlenül a segítő szándékú ötlet után:


"Ne okoskodj már, mi vagy te?"


Hát tudod mit, nagyon gyökér vagy, ne gyere HAjdú-Biharba, ide ilyenek nem kellenek! Menjél szépen vissza Ózdra, oda való vagy!

2019. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!