Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki hogy él most, milyen...

Ki hogy él most, milyen körülmények között? Így akartál élni, vagy nagyon messze vagy tőle?

Figyelt kérdés
Mindenkinek volt egy előre eltervezett élete, abból mi jött össze?Mennyi tanultál érte, vagy kellett-e küzdened hogy most ott lehess, ahol vagy?

2013. okt. 27. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak küzdésből állt eddig ,semmi nem jött könnyen soha, de még nem vagyok ott ahol szeretném sok küzdés vár még. Azt viszont megtanultam , hogy soha nem lesz olyan hogy végcél, mert ha lenne az azt jelentené , hogy onnantól nincs miért élni tovább. Milliárdos meg soha nem leszek, hogy csak úgy élvezzem az életet meg a bolygónkat amit soha nem fogok felfedezni.
2013. okt. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó kérdés, kíváncsi vagyok a hozzászólásokra.

Én a startban nem ezt kívántam ami most van. De futam közben hozzáidomultam az élethez, vagyis a forgatókönyvön többször alakítottam, formáltam. Most nagyon elégedett vagyok és azt az életet élem amiben jól érzem magam.Egyszerűen szerényen élek, de nem nélkülözök semmi fontosat. Sokat küzdöttem azért, hogy ezt most elmondhassam.

2013. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hmm, ez jó kérdés. Főképp az hogy eltöprengtem rajta hogy mit is vártam el ezelőtt pár éve. De ahogy gondolkodom, végülis semmi nem jött össze. Végülis én boldogságot kívántam, de max magamat tudom boldoggá tenni, mások erre képetelenek(nem azért mert igényes vagyok, hanem mert b*sznak r*). Emelett szerettem volna sztár lenni :))) hát nem vagyok, de még talán lehetek
2013. okt. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mi külföldön lakunk. Apukám 1 milliót - ot keres, anyukám meg fél milliót. :D
2013. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

utolsó, tudom.

egy másik kérdésnél nagyon szépen kifejtetted itt meg kicsit fellengzősen leírtad, hogy nektek mennyi jön be egy hónapban...

2013. okt. 27. 23:04
 6/7 anonim ***** válasza:

"Mi külföldön lakunk. Apukám 1 milliót - ot keres, anyukám meg fél milliót."


Menjél aludni, kisgyerekeknek már csörög a pizsi

2013. okt. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

30 éves koromra összehoztam egy gyönyörű lakást,egy céget 20 alkalmazottal,szép barátnőt,edzésben fejlődés,minden tuti volt.

aztán jött a válság a cégem csődbe ment,uh most a régi fizum 10%áért dolgozom.

az életkörülményem jelenleg is jók,de a munkámat totál haszontalannak és kihívásoktól mentesnek érzem.

2013. okt. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!