Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni a fölöttem...

Mit lehet tenni a fölöttem lakó elmebeteggel?

Figyelt kérdés
Egy részeges tróger lakik pont fölöttem a nagyon idős anyjával kettesben életviteléből adódóan jópárszor elverték, szó szerint hülyére verték. Ok nélkül ordít alkalomszerűen akár éjjel is mint a fába szorult féreg vég nélkül káromkodik, veri a falat és mi tisztán hallunk ebből mindent mintha velünk lakna. Sajnos csak annyit dolgozik hogy a segélyeket megszerezze, a pénzt elissza és részegen még idiótább. Mit tennétek ilyen esetben, egyáltalán mit lehet tenni? Nyilván költözni de rohadjon meg nem azért dolgoztam annyit a lakáson hogy eladjam egy "állat" miatt másrészt ki venné meg így. Szép szó nem használ már többször felmentem hozzájuk de max. 1-2nap nyugi aztán kezdődik előlről újra minden.

2019. nov. 15. 10:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajos nnyit tehetsz, hogy tűrsz vagy költözöl.
2019. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj a jegyzőhöz birtokvédelemért!
2019. nov. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jegyző, rendőrség, közös képviselő. Többi lakó hogy viseli?
2019. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
közös képviselő nem foglalkozik vele, rendőrök párszor elvitték másnap újra otthon volt. A többi lakót úgy veszem észre annyira nem zavarja, szerintem a falak vastagabbak mint a plafon. Ha nagyon durva a helyzet azért hallom hogy átkopognak becsöngetnek de ennyi... Egyébként semmi köze a lakáshoz, az öreg néni unokáinak nevén van, amíg él ő a haszonélvező de a fia ez a tróger csak be lett fogadva mert a lakását is elitta szóval szerintem nem lenne akadálya a kirakásának de sajnos az anya védi, pénzeli pedig csak marják egymást és már volt olyan hogy neki is támadt. Ezért napközben inkább elmegy otthonról a néni a "saját" lakásából pedig alig tud már menni szóval neki se jó ez.
2019. nov. 15. 16:35
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hívd ki a rendőröket mikor ordít.
2019. nov. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem használt, jópárszor voltak már rendőrök... Valami végleges megoldást kéne találni. A trágár értelmetlen hülyeségeiből már elég volt, azon kívül büdös csótányos a lakásuk hihetetlen hogy minden tömbbe jut egy idióta. Gyógyszert kéne szednie, de egyrészt ki se váltja másrészt ha még arra inna nem tudom mi lenne itt... Az anyját is megfenyegette hogyha kirakja felgyújtja a lakást :(
2019. nov. 16. 19:09
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom. Ha már mindent végigjártál, akkor csak olyan megoldások maradtak, amik törvénybe ütköznek...

Ha valaki ennyiszer részeg meg összeverik, talán egyszer nem talál haza. Talán egyszer halálra verik a kocsmában.

Tudom, hogy nem szabadna ilyet írnom, de gyűlölöm a (folyton) részeg, alkoholista embereket, akik mások életét keserítik meg.

Kérdező, remélem megoldódik a helyzeted, szívből kívánom! Esetleg majd írhatsz, hogy hogy alakult.

2019. nov. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Ő is csak egy ember. Próbálj vele akkor kommunikálni, amikor épp nem részeg. Nem szabad mindig a külső alapján ítélni. Lehet, hogy súlyos trauma érte gyerekkorában, amit nem tud feldolgozni.

Ha az anyjával él, akkor beszélj vele.


Sajnos nekem sem rózsás a helyzetem, pedig egyetemet végeztem. Igaz, alkoholista nem lettem, de nem is találok hosszú távú munkákat, és a szomszédok utálnak. Szó szerint bujkálnom kell, pedig tényleg nem ártottam konkrétan soha senkinek.

Szeretnék elköltözni, de a körülmények mindig úgy hozzák, hogy ebben a környezetben ragadok... nem tehetek róla.

2019. nov. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam már többször beszéltem, beszéltünk vele / velük de eredmény nélkül. Totál hülye az ember nem jut el az agyáig szerinte majd a többiek(!!!) alkalmazkodnak hozzá vagy el lehet költözni... Majd biztos 44másik lakó ugrál egy idiótának. Akit már zárt ablakok mellett a nyilt utcán jőve lehet hallani ahogy tolja a szöveget csak úgy magában és így érkezik haza és ott is folytatja azt mennyire tolerálnátok? Nem hinném hogy ez normális. Van pár hangfelvételem már róla aki erre akar vacsorázni/lefeküdni/ébredni szivesen átadom...
2019. nov. 19. 17:39
 10/17 anonim ***** válasza:

Amugy hogyhogy nincs börtönben ha veri az anyjàt?

Majd ha megöli talan lesittelik es csend lesz

2019. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!