Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni a fölöttem...

Mit lehet tenni a fölöttem lakó elmebeteggel?

Figyelt kérdés
Egy részeges tróger lakik pont fölöttem a nagyon idős anyjával kettesben életviteléből adódóan jópárszor elverték, szó szerint hülyére verték. Ok nélkül ordít alkalomszerűen akár éjjel is mint a fába szorult féreg vég nélkül káromkodik, veri a falat és mi tisztán hallunk ebből mindent mintha velünk lakna. Sajnos csak annyit dolgozik hogy a segélyeket megszerezze, a pénzt elissza és részegen még idiótább. Mit tennétek ilyen esetben, egyáltalán mit lehet tenni? Nyilván költözni de rohadjon meg nem azért dolgoztam annyit a lakáson hogy eladjam egy "állat" miatt másrészt ki venné meg így. Szép szó nem használ már többször felmentem hozzájuk de max. 1-2nap nyugi aztán kezdődik előlről újra minden.

2019. nov. 15. 10:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Most latom az anyjàt "csak" fenyegeti bocsi

Elöbb utobb ennek vege lesz amugy igy vagy ugy.

2019. nov. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem írtál hülyeséget, volt már hogy rátámadt, ahogy az akkori szomszédjára is ő mondjuk albérlő volt csak... Nem tudom a saját anyjával hogy lehet valaki ilyen. Mi meg minden nap azt hallgatjuk hogy elmondja mindennek, "mocskos k...a, mikor döglesz már meg" stb. És alig van nap hogy ne ez lenne a műsor. Annyi esze sincs hogy ha valóban meghal a néni akkor ő is mehet amerre lát mert semmi köze a lakáshoz.
2019. nov. 22. 01:53
 13/17 anonim ***** válasza:
Plafon szigetelése esetleg?Valamennyit csak tompítana,amíg meg nem oldódik a helyzet.
2019. nov. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de főleg olyan válaszokat kaptam hogy pénzkidobás mert érdemben csak az ő oldalán lehetne a padlót szigetelni az hozna eredményt :(
2019. nov. 22. 13:36
 15/17 anonim ***** válasza:

Biztosito nem fizeti?kerdezz ra milyen papirok kellenek hozza, lehet hogy feljelentes, hatarozat birosagi vegzes karteritesröl stb


Valahol pert nyert egy szomszed olyan miatt hogy évekig gyakorolt zongoran a szomszedja emiatt ö pszichikailag serült es környezettszennyezesnek minösitettek a zongorazast. Karteritest kapott.


Peres jogi uton, jo ügyveddel, plusz rendörsegi intezkedessel(igazolas arrol hogy te azt kérted)valamint igazolas kepviselötöl azaz irja ala hogy nem tud intezkedni, stb szerintem megoldhato

2019. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szegény embernek elég büntetés a saját sorsa, pontosan ezt nem tudja feldolgozni, és ezért balhézik. Bizony, vannak olyan helyzetek, hogy ha valaki leszokik az alkoholról, akkor sem tudja tisztára mosni magát. Mert már megbélyegezték.


Ahogy írtam, hasonló cipőben járok.

Anyámmal sokszor veszekedtem, mert úgy éreztem, hogy nem jutok semmire az életben. Nem rá haragudtam, és nem is a szomszédok zavarása volt a célom, mindvégig saját magamtól vártam többet.

Ördögi körbe kerültem ezáltal.

Ennyi. Halálomig benne maradok. Pont azért, mert túlságosan számít MÁSOK véleménye.

2019. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Már nem azért de az utcán élő nincstelenek nem viselkednek ilyen állat módjára erre nincs mentség!!! Felőlem ihat amennyi belefér menjen ki a határba/erdőbe ordítani de otthon fogja be nem hiszem hogy ez túl sok elvárás lenne.
2019. nov. 22. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!