Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szobatársam passzív aggressz...

A szobatársam passzív aggresszív már 2 napja, várjak még vele, vagy, megkérdezzem mi a baja?

Figyelt kérdés

2 napja, először a haverját hívta át aludni, tegnap meg a haverjához ment át, egész nap bezárkózik a szóbájába és nem szól semmit, kb mint egy durcos 5 éves ( 30 éves most )


Azt megelőzően héten éreztem, hogy valami baja van, csak napi 1-2x nézett ki a szobájából, a haverjaival beszélt


De két napja, kimostam a radiátoron lévő konyharuhákat, köztük többek közt az övét is, erre rákérdezett, hogy ---- "miért tettem?"

- erre én: "megyek mosni úgyis, egyszerűbb ha ezt is kimosom"

- erre ő, nem válaszolt


azóta csinálja ezt, valszeg valami más gondja is van, amihez nincs közöm


Idegesítő, hogy ebben a légtérben kell lennem mikor otthon vagyok és pihenni akarok


26f


2019. nov. 17. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"bezárkózik a szóbájába és nem szól semmit"


ez álom lakótárs

2019. nov. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nemaRendőrség ***** válasza:
56%
Ez most nő vagy férfi?
2019. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Biztosan valami magánéleti vagy munkahelyi gondja van. Ha nagyon jóban vagy vele, esetleg rákérdezhetsz, bár akkor mondta volna. Ha csak egymás mellett éltek, szerintem hagyd.
2019. nov. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

azert furcsa, mert eddig mindig akkor csinálta ezeket a dolgokat amikor valamit nem úgy csináltam ahogy azt ő helyesnek látta


az elmúlt egy év alatt sosem csinált ilyet


nincs munkája jelenleg, de ez eddig sem váltott ki belőle az egyik napról a másikra ilyen viselkedést velem szemben

2019. nov. 17. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Ne vegyél a viselkedéséről tudomást, akkor nem ér célba a szándéka, hogy büntessen!

Én biztos nem faggatnám, mert vagy bökje ki mi a gondja, vagy maradjon magának! Az ilyen játszmákra nincs kapacitásom, különösen nem egy idegennel.

2019. nov. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

na rakerdeztem vegul amikor olyan kedvem volt, egy nüansznyi problémát felnagyított hegy nagyságúra, hogy legyen min zsörtölődni


most már világos, hogy van vmi személyes gondja, ez elég erős váltás egy ilyen semmi miatt


köszi a válaszokat

2019. nov. 18. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!