Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek megkérdezzem a...

Szerintetek megkérdezzem a tanárom, hogy mi gondja van velem?

Figyelt kérdés
Járok egy OKJ képzésre és az egyik tanár folyton csak cseszeget az órák alatt. Ma már nagyon elmérgesedett a viszonyunk.Óra után beszéltem az egyik szaktársammal és mondta, hogy január óta haragszik rám. Megkérdeztem miért de nem tudta megmondani. Szerintetek rendezzem vele a dolgot? Nem hiszem hogy ha nem tetszik neki a fejem akkor az a legjobb mód a nézeteltérések rendezésére, hogy kihasználja a helyzetét és csesztet mindenki elött.
2019. ápr. 26. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű.
2019. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az OKJ-ből gondolom, felnőtt vagy. Igen, ennek az a normális elintézési módja, hogy beszélsz vele. Ha pedig nem változik a viselkedése és valóban ok nélkül .szogat, akkor az iskola fenntartójához fordulsz írásos panasszal.
2019. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, kérdezd meg, miért ne!? Remélem, javulni fog a helyzet. Bár ha ok nélkül haragszik rád, akkor a "békülés" után sem valószínű, hogy racionálisabb magatartást vesz majd fel veled a tanár.
2019. ápr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ok nélkül van ez, inkább az iskola vezetőségéhez fordulj, esetleges tandíj visszatérítést kilátásba helyezve, ha nem oldódik meg a helyzet.
2019. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele, négyszemközt. Ha nem sikerül tisztázni, nem ad egyértelmű magyarázatot, esetleg négyszemközt se hajlandó beszélni, akkor lépnék tovább (először azért vele beszélnék, hogy ne tudjon arra hivatkozni: "én nem is tudtam erről az egészről hogy valakinek baja van velem és hátba lettem támadva")...

Fontos, hogy ne indulatosan, hanem higgadtan beszélj vele, még akkor is, ha jogosnak érzed indulataidat és igazságtalannak, amit művel.

2019. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy túl forró fejű vagyok és ha elborul az agyam akkor elküldöm oda ahova nem kellene..
2019. ápr. 26. 16:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha indulatból próbálsz beszélni akkokr csak veszthetsz, mert erre a másik fél is indulatosan fog reagálni és nem a helyzet békés megoldása fog előtérbe kerülni. :-(
2019. ápr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!