Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Pécs lepukkant hely?

Pécs lepukkant hely?

Figyelt kérdés
Nem tudom, de akárhányszor nézek képeket róla, mintha Miskolcot látnám.
2019. nov. 23. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám lepukkantnak. Nyilván vannak olyan helyek, pl keleti városrész.
2019. nov. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Évek óta ugyanolyan romosan állnak a „műemlék” jellegű épületek, továbbra sem bontották el a város csúfságait, ugyanúgy ott van az az épület alap érintetlenül... Az egyik valaha volt fürdőt sem képesek helyre hozni, hogy legalább egy szép parkot csináljanak, az utak egyes helyeken ugyanolyan szhar mint 20 éve volt. Amikor vmelyik évben kulturális fővárosnak választották, akkor volt némi cicomázás, mint ahogy a Zsolnay negyedben, meg pl. építettek egy-két dolgot, de ennyi. A buszpályaudvar is ugyanolyan hajléktalan, mint ezelőtt. A közbiztonság nem javul, csak rosszabbodik. A pláza is egy kalap kaki, de azért még üzemeltetik, csak a moziból van némi bevétel. Na az a terület is elég lepukkant. A vásárnak a területét is lecsökkentették pár évvel ezelőtt, mert felvásárolták, nem hogy a maradékot rendbe szedték volna.


Tehát maga a város tele lenne lehetőségekkel, mivel arrafelé délen kb. semmilyen más szórakozási lehetőséget nyújtó város nincsen- de ehelyett hagyják tönkremenni az egészet. Pedig nem csak Baranyából, hanem Tolnából is rengetegen járnak ár Pécsre, főképpen fiatalok. Mondhatni két megyének a megyeszékhelye, mert Szekszárd, na az aztán a béka segge alatt van.


Miskolcon ugyan még nem jártam, de elmondások alapján Pécs olyan, mint egy kisebb Miskolc. Nevezhetnénk a Dél Miskolcának.

2019. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!