Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Budapesten van olyan hely...

Budapesten van olyan hely ahol meg lehet szállni, de nem hotel, de azért mégse lepukkant hajléktalan szálló?

Figyelt kérdés
Bővebben nyáron végzek a tanulmányaimmal, és Budapesten szeretnék élni, de addig nem akarok albérletbe menni míg ugye nincs munka, mert az lehet akár 1-2 hónap is vagy ki tudja mennyi. És ha úgy van, hogy megvan a munka akkor pár napig valami olcsó kis lyuk pár napig jó lenne nekem míg találok albérletet. Persze nem hajléktalan szállóra gondoltam, csak azért drága hotelszoba se kell nekem.

2016. ápr. 5. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
hostel
2016. ápr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, hostel, vagy airbnb.
2016. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkább talán munkásszálló, neked egy egész saját szoba kell hogy otthagyhasd a cuccaidat. Pl

[link]

2016. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valami ismerőst keressél inkább, aki pár napra be tud fogadni. Airbnb műxik, de azért drága.
2016. ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!