Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért kell mindenkinek a...

Miért kell mindenkinek a saját háza elől a havat eltakarítania?

Figyelt kérdés
Arra hivatkoznak h csúszik az út... úristen. Meg, h büntetnek ha nincs a ház előtti útszakaszon eltakarítva a hó. Felháborítónak tartom eme felfogást. Ha valakinek nem tetszik a hó, takarítsa el, de ne kötelezzenek erre minden háztulajdonost. Az is tök rossz, h nem lehet jégkorcsolyával menni munkába mert egy gramm jeget nem hagynak az emberek. De ez mellékes, gondolom azért lapátolják mert szeretik csinálni vagy nincsen jobb dolguk és ezzel lefoglalják magukat. Leesik egy kis hó és mindenki egyből havat lapátol. Nektek mi a véleményetek eme viselkedésről?
2019. dec. 3. 19:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
#5ös nem belehalás, nem halás kérdése hanem kedv és elv kérdése
2019. dec. 4. 09:37
 12/24 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg. De ha terem azon a fán bármi, az nem a tied, és engedély nélkül ki sem vághatod. Vicces ugye?
2019. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

#9:

Szóval mindenki megdögölhet, aki el merészel csúszni véletlenül a jégen, te aztán jóindulatú ember vagy.

2019. dec. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
Nézd, én már bosszankodtam sokszor a "senki földje" közterületek nem takarítása miatt, legszívesebben eltakarítanám kutyasétáltatás közben, csak ahhoz meg nekem nincs jogom, te meg pár méter miatt nyavalyogsz...
2019. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
Közterületen bárki feltakaríthatja a havat, jogod van hozzá.
2019. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
24%
Akik szerint ez nyavalygás, azokhoz még mindig szól a kérdés: Éjjel 2-kor ha szakadni kezd a hó, kimennétek lapátolni nehogy valaki 3-kor elcsússzon?
2019. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó!

Ki mondta hogy hajnali 2-kor kell kimenni? Kimész mikor van időd és megcsinálod. A lényeg, hogy tiszta legyen.

2019. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem az a lényeg, hogy ne csússzon el senki aki arra jár? Az nem számít, ha hajnal 3-tól délután 4-ig elesnek, kitörik a nyakukat és meghalnak, mert én mondjuk csak délután 4-kor tudom letakarítani?
2019. dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem a frissen leesett hó csúszik, hanem a letaposott eljegesedett felület, azt meg van időd megelőzni, ha nem utaztál el több napra, akkor viszont meg lehet kérni valakit, akinek máskor meg te segítesz.
2019. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#9es inkább felháborító. A közterületen lévő területet takarítsa el az, akit zavar! Mondjuk a közterületesek, vagy mittudom én..
2019. dec. 4. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!